1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Frontline Combo Spot-On Dog S 1x0,67ml (pes 2-10kg)

Frontline Combo Spot-On Dog S 1x0,67ml (pes 2-10kg)
178 Kč
skladem > 10 +Veterinární přípravek pro léčbu a prevenci napadení psa blechami, klíšťaty a všenkami. Pro malé psy o hmotnosti 2-10 kg.

Popis

Frontline Combo Spot-On Dog S je veterinární přípravek k použití proti napadení blechami, klíšťaty a/nebo všenkami.

Eliminace blech (Ctenocephalides spp.) Insekticidní účinek proti napadení dospělými blechami trvá po dobu 8 týdnů. Zabránění pomnožení blech potlačením vývoje vajíček (ovicidní účinek), larev a jejich vývojových stádií (larvicidní účinek) vyvinutých z vajíček nakladených dospělými blechami po dobu 8 týdnů po aplikaci.

Eliminace klíšťat (Ixodes ricinus, Dermacentor variabilis, Rhipicephalus sanguineus). Přípravek má trvalý akaricidní účinek po dobu až 4 týdnů proti klíšťatům (doloženo výsledky experimentálních studií).

Eliminace všenek (Felicola subrostratus).

Přípravek je možné použít jako součást léčebné strategie při kontrole alergie na bleší kousnutí (FAD).

Dávkování a způsob užití

Držte pipetu kolmo vzhůru a odlomte hrot. Poklepejte na zúženou část pipety a ujistěte se, že obsah zůstal v hlavní části pipety Rozhrňte srst zvířete v oblasti báze krku před lopatkami, až je vidět kůže. Přiložte hrot pipety na kůži a několikrát stiskněte tak, aby se obsah vyprázdnil přímo na kůži v jednom místě.

Vzhledem k absenci studií týkajících se bezpečnosti přípravku je minimální interval mezi aplikacemi 4 týdny.

Příznaky a potíže

Klíšťata a blechyParaziti

Upozornění

Je důležité zajistit aplikaci přípravku na takové místo, ze kterého si jej zvíře nemůže slíznout, a po aplikaci zabránit vzájemnému olizování zvířat.

Koupání/namáčení ve vodě během 2 dnů po aplikaci přípravku a častější koupání než jedenkrát zatýden se nedoporučuje vzhledem k tomu, že nebyla provedena studie, která by zjišťovala jak koupáni ovlivňuje účinnost tohoto přípravku.

Složení

Fipronilum 67,00 mg, (S)-Methoprenum 60,30 mg, butylhydroxyanisol, butylhydroxytoluen, ethanol.

Podrobné informace k produktu Frontline Combo Spot-On Dog S 1x0,67ml (pes 2-10kg)


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz