search
1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR

Flexodon C tbl.60

  • Flexodon C tbl.60
  • Flexodon C tbl.60
  • Flexodon C tbl.60

 

Flexodon C 800 je doplněk stravy pro podporu normální funkce chrupavek a kostí. Kombinace glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu a vitaminu C

297 Kč Sleva 16%
Původní cena
353 Kč
Ušetříte
-56 Kč / 16 %
skladem > 10 +Popis

Doplněk stravy Flexodon C 800 obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a vitamín C. Glukosaminsulfát a chondroitinsulfát jsou přirozené, tělu vlastní látky, které tvoří základní stavební složky kloubní chrupavky a ostatních pojivových tkání, tedy kostí, vazů a šlach. V těle člověka jsou důležité pro zachování jejich pružnosti a pevnosti. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí. Flexodon C 800 je inovací již známého přípravku Flexodon C. Nový Flexodon C 800 obsahuje vyšší množství glukosaminu a rovněž tablety byly upraveny tak, aby se snáze polykaly. Neobsahuje konzervační látky, barviva ani lepek.

Jak ho užívat?

Užívejte 1-2 tablety 2× denně, nejlépe během jídla. Tablety polkněte vcelku a zapijte vodou. Pokud užíváte Flexodon poprvé, užívejte 2 tablety 2× denně po dobu alespoň 1 měsíce. Pro optimální efekt se doporučuje užívat přípravek po dobu 3 měsíců a kúru za 2 měsíce zopakovat. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není vhodný pro děti do 12 let. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat po poradě s lékařem.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje aktivní složky: glukosamin sulfát 750 mg, chondroitin sulfát 50 mg, Vitamín C (Kyselina askorbová) 20 mg.
Pomocné látky: želatinu (kolagenní hydrolyzát), mikrokrystalickou celulózu, protispékavou látku magnesium stearát, hypromelózu 6, oxid titaničitý, polydextrózu, talek, polyethylenglykol 4000

Příznaky a potíže

Klouby TOP10

Podrobné informace k produktu Flexodon C tbl.60


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz