1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Flector EP Tissugel 2 náplasti

Flector EP Tissugel 2 náplasti
133 Kč
skladem > 10 +Lokální léčba poúrazových zánětů šlach, kloubů a svalů.

Popis

Přípravek Flector EP Tissugel je určen pro lokální léčbu zánětů šlach, kloubů a svalů, způsobených úrazem, jako je vyvrtnutí kloubů, pohmoždění a natržení svalů a šlach. Obsahuje účinnou látku diklofenak, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Po nanesení na postižené místo proniká kůží do podkožních tkání, kde působí protizánětlivě, tlumí bolest a snižuje tvorbu otoků.

Dávkování a způsob užití

Náplast nalepte na čistou suchou kůži 1-2× denně, tedy každých 12 nebo 24 hodin. Náplasti nestříhejte, ani jinak nedělte. Náplasti používejte bez konzultace s lékařem maximálně 14 dní.

Není určeno pro děti a dospívající do 16 let a těhotné ženy v posledním trimestru těhotenství. Ženy v 1. a 2. trimestru těhotenství a kojící ženy by se nejprve měly poradit s lékařem.

Složení

1 náplast obsahuje: Diclofenacum epolaminum 180 mg. Pomocné látky: želatina, povidon 700, krystalizující sorbitol 70%, kaolin, oxid titaničitý, propylenglykol, metylparaben, propylparaben, dihydrát dinatrium edetátu, kyselina vinná, hydrát dihydroxyaluminium-glycinátu, sodná sůl karmelózy, natrium-polyakrylát, butandiol, polysorbát 80, parfém, čištěná voda.

Podrobné informace k produktu Flector EP Tissugel 2 náplasti


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz