1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Flector EP Gel 100g

Flector EP Gel 100g
183 Kč
skladem > 10 +Místní léčba bolestivých poúrazových stavů pohybového ústrojí.

Popis

Přípravek Flector EP Gel je určen pro lokální léčbu poúrazových stavů pohybového ústrojí, jako je pohmoždění kloubů, svalů a šlach. Obsahuje účinnou látku diklofenak, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Po nanesení na postižené místo proniká kůží do podkožních tkání, kde působí protizánětlivě, tlumí bolest a snižuje tvorbu otoků.

Na doporučení lékaře je též indikován při lokální léčbě zánětlivých i degenerativních procesů v průběhu revmatických onemocnění, jakož i při léčbě projevů mimokloubního revmatismu (např. v léčbě bolestí v krční a křížobederní oblasti a bolestivosti svalových úponů).

Dávkování a způsob užití

Gel se nanáší 3-4× denně na postižené místo a lehce se vetře. Pokud se jedná o postižení svalů, vetřete přípravek do postiženého místa pomocí lehké masáže.

Přípravek není určen pro děti a dospívající do 14 let věku. Těhotné a kojící ženy by přípravek neměly používat, přísný zákaz platí zejména pro ženy v posledním trimestru těhotenství.

Příznaky a potíže

Revma

Složení

100g gelu obsahuje: Diclofenacum epolaminum 1,292 g odpovídá Diclofenacum natricum 1g. Pomocné látky: makrogol-400-monostearát, makrogol 300, cetylstearyl-ethylhexanoát, kyselina polyakrylová, isopropylalkohol, parfém, trolamin, čištěná voda.

Podrobné informace k produktu Flector EP Gel 100g


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz