search
1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR

FERTIPRONA - Inositol a Metylfolát 3x30 sáčků

FERTIPRONA - Inositol a Metylfolát 3x30 sáčků

Fertiprona je doplněk stravy ve formě sáčků pro přípravu nápoje, určený speciálně pro ženy plánující těhotenství, těhotné a kojící ženy. Obsahuje vybrané vitamíny, jód, inositol a metylfolát. Nyní nově s vitaminem D3. Vhodné také pro diabetiky. Nyní v cenově výhodném trojbalení.

799 Kč Sleva 4%
Původní cena
829 Kč
Ušetříte
-30 Kč / 4 %
skladem > 10 +Popis

Doplněk stravy Fertiprona je svým složením určen speciálně pro ženy plánující těhotenství těhotné a kojící ženy. Obsahuje pečlivě vybrané vitamíny, jód, inositol a methylfolát. Inositol je vitamínový faktor patřící do skupiny B vitamínů. Nachází se v lidském těle, je přítomný ve fosfolipidech v buněčných stěnách, dokáže v těle podporovat produkci lecithinu a hraje rovněž důležitou roli při regulování metabolizmu tuků, cukrů a buněčných funkcí nervového systému. Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamin patřící rovněž do skupiny vitamínů B. Přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální krvetvorbě a podílí se na procesu dělení buněk. Fertiprona obsahuje kyselinu listovou v již aktivní formě, tzv. methylfolátu, a je proto vynikající i pro slabé metabolizéry klasické kyseliny listové. Vitamin D3 má v těle vliv na vstřebávání a využití vápníku a fosforu z potravy, je důležitý pro podporu kostí a zubů, ale také udržení normální funkce imunitního systému a k činnosti svalů. Jód má vliv na činnost štítné žlázy, produkci hormonů štítné žlázy a energetický metabolismus. Vhodné také pro diabetiky.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1–2 sáčky denně.

Složení

Jeden sáček obsahuje: inositol 2 g, vitamin B12 1,75 µg (70 % RHP*), vitamin B6 0,95 mg (68 % RHP*), kyselinu listovou 200 µg (100 % RHP*), methylfolát 200 µg (100 % RHP*), vitamin E 6,5 mg (54 % RHP*), vitamin C 55 mg (69 % RHP*), vitamin B2 0,8 mg (57 % RHP*), biotin 30 µg ( 60 % RHP*), niacin 7,5 mg (47 % RHP*), kyselina pantothenovou 3 mg (50 % RHP*), jód 50 µg (33 % RHP*), vitamin D3 10 µg (200 % RHP*)

* RHP - referenční hodnota příjmu pro dospělé

Podrobné informace k produktu FERTIPRONA - Inositol a Metylfolát 3x30 sáčkůDoprava zdarma na sLéky.cz