search
1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR

FC Collagenceutical 30ml+Collagen.cps zdarma

FC Collagenceutical 30ml+Collagen.cps zdarma

 

FC omlazující dárková sada obsahuje emulzi na vyplnění vrásek zevnitř FC Collagenceutical 30ml a kolagenové kapsle FC Collagenceutical 60 ks zdarma.

Collagenceutical emulze hluboko hydratuje a zpevňuje pokožku, vyhladí vrásky a předchází vzniku vrásek nových. Povzbuzuje tvorbu přirozeného kolagenu.

Kolagenové tablety příznivě působí na tvorbu kolagenu, zpevňování tkání a stimulaci buňkové obnovy pokožky. Napomáhají k ochraně tkání před oxidačním působením. Díky těmto vlastnostem dodávají pokožce mladistvý vzhled, zmírňují její ochabnutí a snižují tvorbu vrásek.

685 Kč
skladem 7 +


Akční nabídkaVýprodejVánoční dárková balení

Popis

Kolagen a elastin jsou základními bílkovinami struktury pokožky, které zabezpečují její správnou pevnost a hydrataci a tvoří až 70% hmoty bílkovin kůže.

Už nyní můžete ve vlastní koupelně nabídnout své pokožce výjimečnou kúru, která už po několika dnech přinese viditelné výsledky:
  • hluboko hydratuje a zpevňuje pokožku
  • zpomaluje proces stárnutí pokožky
  • zregeneruje pokožku a viditelně ji omladí
  • vyhladí vrásky a předchází vzniku nových vrásek
  • podporuje hojení ran a poškozené pokožky
  • povzbuzuje tvorbu přirozeného kolagenu

Dávkování a způsob užití

Emulze Collagenceutical – Odstraňte víčko z přípravku. Jemným stlačováním dávkovače vytlačte potřebné množství emulze. Pozor – při rychlém stlačení dávkovače může dojít k nasáknutí vzduchových bublinek, což by ztížilo další práci! Emulzi COLLAGENCEUTICAL naneste na ukazováček, jímž budete přípravek aplikovat. Na čistou a suchou pokožku naneste potřebné množství přípravku a krouživou masáží aplikujte na pokožku tváře. Po nanesení přípravku počkejte cca 10 minut, případně potom použijte svou běžnou kosmetiku. Pro dosažení optimálních výsledků nanášejte emulzi COLLAGENCEUTICAL na tvář dvakrát denně (ráno a večer), až se dostaví požadovaný efekt. Potom nanášejte přípravek jedenkrát denně, aby se mladistvý vzhled udržel.

Kolagenové tablety – užívejte 2× denně 1 tabletu. Tablety je třeba polknout celé a zapít dostatečným množstvím tekutin.

Upozornění

Výrobek je velmi dobře snášen a používá se na všechny typy pleti. Přesto se doporučuje před použitím přípravku  otestovat na kousku pokožky. Používáním přípravku se může projevit mírné pnutí pokožky, které je projevem rychlého nástupu účinku působení přípravku. Otestujte reakci pokožky nanesením přípravku na malou část ošetřené oblasti a před úplným nanesením počkejte 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění nebo zvýšenou citlivost, přestaňte přípravek používat. Pokud se výrobek dostane do očí, vypláchněte.

Složení

Kombinace šesti peptidů, glykoproteinu a kyseliny hyaluronové v lipozomové formě.

Podrobné informace k produktu FC Collagenceutical 30ml+Collagen.cps zdarma


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz