1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

FC Lipoceutical sérum na rty Day + Night 4,5ml

FC Lipoceutical sérum na rty Day + Night 4,5ml
  • FC Lipoceutical sérum na rty Day + Night 4,5ml

557 Kč Sleva 3%
Původní cena
576 Kč
Ušetříte
-19 Kč / 3 %
skladem 3 +Bezbolestná alternativa injekčních výplní pro zvětšení rtů

POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB!

Popis

Přípravky LIPOCEUTICAL přinášejí doplňkové aktivní principy, které regenerují, hydratují a zvýrazňují Vaše rty. Zároveň rty okysličují, vyživují a zabraňují jejich vysoušení. Obnovují strukturu rtů, čímž se sníží jejich sklon k vráskám.

Díky peptidu a kyselině hyaluronové v lipozomové formě, které jsou hlavními látkami přípravku LIPOCEUTICAL Day a LIPOCEUTICAL Night, a které stimulují syntézu kolagenu a glykozaminoglykanu se objem rtů zvětší, podobně jako po aplikaci injekčních výplní na zvětšení rtů.

Přípravky LIPOCEUTICAL podporují tvorbu kolagenu, rty zvlhčují a díky nim jsou pevnější, hladší a mají výraznější kontury.

Přípravky mají regenerační účinek, který poskytuje důležité výživné látky buňkové membráně a projevuje se v její obranné funkci a v regeneraci pokožky.

Pro dosažení optimálních výsledků jsou připravené dva druhy přípravků LIPOCEUTICAL. LIPOCEUTICAL Day, určený pro denní použití a kromě zvětšení rtů dodává rtům potřebnou hydrataci a regeneraci. LIPOCEUTICAL Night je určený i pro péči o rty během nočního odpočinku.

Dávkování a způsob užití

Odstraňte víčko z přípravku. Pomalým otáčením zadní strany dávkovacího pera dávkujte potřebné množství emulze. Emulzi Lipoceutical naneste pomocí silikonového hrotu dávkovacího pera stejnoměrně na rty a rozetřete. Po nanesení přípravku počkejte cca 10 minut, až potom použijte svou běžnou kosmetiku.

Pro dosažení optimálních výsledků nanášejte emulzi Lipoceutical Day na rty denně ráno a emulzi Lipoceutical Night na rty denně večer po dobu 30 dnů.

Potom používejte podle potřeby a na základě individuálních pocitů.

Příznaky a potíže

Popraskané a suché rty

Podrobné informace k produktu FC Lipoceutical sérum na rty Day + Night 4,5ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz