1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

FC Hydroceutical 30 ml

FC Hydroceutical 30 ml
  • FC Hydroceutical 30 ml

590 Kč Sleva 3%
Původní cena
609 Kč
Ušetříte
-19 Kč / 3 %
skladem 3 +Biotechnologické sérum na intenzivní hloubkovou hydrataci pokožky

Popis

Hydroceutical biotechnologické sérum na intenzivní hloubkovou hydrataci pokožky je účinný biotechnologický komplex s minerály z Mrtvého moře, zabezpečující intenzivní hloubkovou hydrataci buněk, působí proti vráskám, podporuje přirozenou tvorbu kolagenu v pokožce. Navíc je obohacený o účinný UV filter.


Hydratace je jednou ze základních součástí správné péče o pleť. Pro pokožku má stejný význam jako je čištění. Od množství vody v epidermě a v samotné pokožce závisí nejen její vzhled, ale i celkový stav. Vysušená epiderma je drsná, má tmavší barvu a zvrásněný povrch.

Nedostatek vody v pokožce je jednou z hlavních příčin urychlení procesu stárnutí. Hydratace pokožky nespočívá jen v jejím nasycování vodou zvenku, ale též v zabraňování úniku vlhkosti zevnitř. Působením moderních hydratačních krémů, které jsou založené na přítomnosti speciálních hydroskopických částic a osmolytických prosecech se předchází „úniku“ vody přirozeně přítomné v epidermě.

Dávkování a způsob užití

Přípravek je vhodný na každodenní použití. Přípravek se doporučuje používat 1–2× denně podle potřeby.

Na udržení příznivého stavu pokožky se doporučuje aplikovat přípravek 1× denně. Přípravek může sloužit i jako podklad pod make-up. Biotechnologická emulze obsahuje účinný UV filtr a je určený na všechny typy pleti.

Příznaky a potíže

Dehydratovaná pokožka Suchá pokožka

Podrobné informace k produktu FC Hydroceutical 30 ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz