1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

FC Contourceutical emulze na formování krku a tváře 50ml

FC Contourceutical emulze na formování krku a tváře 50ml
  • FC Contourceutical emulze na formování krku a tváře 50ml

557 Kč Sleva 3%
Původní cena
576 Kč
Ušetříte
-19 Kč / 3 %
skladem 6 +FC Countourceutical - biotechnologická emulze s cíleným působením na bradu a krk, brání projevům předčasného stárnutí v oblasti krku a tváře.

Popis

CONTOURCEUTICAL biotechnologická emulze s cíleným působením na bradu a krk, opožďuje účinek předčasného stárnutí.

Zlepšuje elasticitu a pevnost, hydratuje, chrání a zjemňuje pokožku tváře a krku.

Pokud se na krku hromadí tuk a začíná se vám tvořit tzv. „druhá brada“, nastává čas, když je třeba popřemýšlet o použití přípravku CONTOURCEUTICAL, se zaměřením na bradu a krk. Přípravek viditelně pomáhá tvarovat dolní část tváře. Krk vypadá štíhleji, jeho tvar je výraznější, vyformovanější. Zjemňující složky přípravku s cíleným působením potlačují vzhled dvojité brady, jevu, který zvýrazňuje ochabování pokožky.

Účinné látky přípravku opožďují předčasné stárnutí pokožky. Zlepšují elasticitu a pevnost. Hydratují, chrání a zjemňují pokožku.

Firma Herb-Pharma AG vyvinula takovou kombinaci účinných látek, ve složení – lipopeptidu a extraktu z květu bezu (Sambucus nigra L.), která působí podobně jako DHEA, známý jako „hormon mládí“, pro pevnější rysy tváře a krku avšak s lipopeptidem jsou dosahovány mnohem lepší výsledky než s DHEA. Výrobek výrazně ovlivňuje stav a vzhled pokožky, a proto představuje nejvyšší kategorii péče o pleť – kosmeceutika.

Dávkování a způsob užití

Odstraňte víčko z přípravku. Jemným stlačením dávkovače vytlačte potřebné množství emulze. Pozor – při rychlém stlačení dávkovače může dojít k nasáknutí vzduchových bublinek, což by ztížilo další práci!

Naneste na prsty potřebné množství emulze Contourceutical a krouživou masáží důkladně rozetřete na celou oblast brady a krku. Po nanesení přípravku počkejte cca 10 minut, až potom použijte svou běžnou kosmetiku.

Pro dosažení optimálních výsledků nanášejte Contourceutical emulzi s cíleným působením na bradu a krk, dvakrát denně (ráno a večer), dokud se nedostaví požadovaný efekt. Potom nanášejte přípravek jedenkrát denně, aby se vzhled udržel. Účinek biotechnologické emulze Contourceutical je postupný, kumulativní a reverzibilní.

Příznaky a potíže

Ochablá pleť - zpevnění pleti Vrásky

Složení

Aqua; Ethoxydiglycol-Sambucus Nigra (Flower) Extract-Sodium Polyacrylate; Steareth-20-Palmitoyl Tetrapeptide- 3; Caprylic/Capric Triglyceride; Glycerin; Polyacrylamide, C12–14 Isoparafin, Laureth-7; Isopropylmyristate; Dimethicone; Cyclometicone; C12–14 Pareth-30; Glycerylstearate; Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hexylcinnamal, Limonene, Linalool, Lilial, Parfum; Triethanolamine; Methyl-; Propylparaben; Propylene Glycol, 5-Chloro-2-Methyl-4-Isothiazolin-3-One, 2-Methyl-4-Isothiazolin-3-One

Podrobné informace k produktu FC Contourceutical emulze na formování krku a tváře 50ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz