1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

FC Collagenceutical emulze na vyplnění vrásek 30ml

FC Collagenceutical emulze na vyplnění vrásek 30ml
  • FC Collagenceutical emulze na vyplnění vrásek 30ml
  • FC Collagenceutical emulze na vyplnění vrásek 30ml

793 Kč
skladem 4 +Collagenceutical je biotechnologická emulze na vyplnění vrásek zevnitř "náhrada kolagenových a hyaluronových injekcí".

Popis

Přípravek  je bezpečnou a bezbolestnou alternativou kolagenových a hyaluronových injekcí. Pomáhá vyplnit vrásky zevnitř s tím, že iniciuje tvorbu kolagenu, kyseliny hyaluronové a elastinu. Výrobek tak představuje nejvyšší kategorii péče o pleť – kosmeceutika.

Kolagen a elastin jsou základními bílkovinami struktury pokožky. Pokožka každý den ztrácí přirozené zásoby kolagenu a s postupujícím věkem je jeho nedostatek příčinou zdravotních problémů. Následuje nezbytný proces stárnutí – ztráta elasticity pokožky, její ochabnutí a tvorba vrásek.

Hluboce hydratuje a zpevňuje pokožku, zpomaluje proces stárnutí pokožky, zregeneruje pokožku a viditelně ji omlazuje, vyhlazuje vrásky a předchází vzniku nových vrásek, podporuje hojení ran a poškozené pokožky, povzbuzuje tvorbu přirozeného kolagenu.

Dávkování a způsob užití

Odstraňte víčko z přípravku. Jemným stlačováním dávkovače vytlačte potřebné množství emulze. Pozor – při rychlém stlačení dávkovače může dojít k nasáknutí vzduchových bublinek, což by ztížilo další práci! Emulzi naneste na ukazováček, jímž budete přípravek aplikovat a krouživou masáží aplikujte na pokožku tváře. Po nanesení přípravku počkejte cca 10 minut, případně potom použijte svou běžnou kosmetiku. Pro dosažení optimálních výsledků nanášejte emulzi na tvář dvakrát denně (ráno a večer), až se dostaví požadovaný efekt. Potom nanášejte přípravek jedenkrát denně, aby se mladistvý vzhled udržel.

Příznaky a potíže

Ochablá pleť - zpevnění pletiVrásky

Upozornění

Výrobek je velmi dobře snášen. Přesto se  doporučuje před použitím přípravku otestovat na kousku pokožky.

Složení

Kombinace šesti peptidů, glykoproteinu a kyseliny hyaluronové v lipozomové formě.

Podrobné informace k produktu FC Collagenceutical emulze na vyplnění vrásek 30ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz