1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

ExAller při alergii na roztoče domác. prachu 150ml

ExAller při alergii na roztoče domác. prachu 150ml
449 Kč Sleva 22%
Původní cena
574 Kč
Ušetříte
-125 Kč / 22 %
skladem > 10 +Přípravek zmírňuje a chrání před alergickými projevy způsobenými roztoči domácího prachu. Bezpečně a účinně odstraňuje roztoče z matrací, lůžkovin, koberců, čalounění.

Popis

ExAller při alergii na roztoče domácího prachu je zdravotnický prostředek odstraňující roztoče z matrací, lůžkovin, koberců, čalounění či dalšího nábytku. Eliminuje 99 % roztočů po 3 aplikacích. Je 100 % přírodní a bezpečný.

K použití přípravku ExAller nepotřebuje žádnou speciální textilii. K ošetření vaší matrace (která obvykle obsahuje největší množství roztočů) použijte jednoduše prostěradlo, na němž jste spali. Pokud ale používáte potah na matrace, tak jej před ošetřením sejměte.

ExAller obsahuje přírodní, netoxické rostlinné extrakty, které napodobují feromony, jejichž prostřednictvím roztoči komunikují. Roztoči jsou vylákáni z hloubky matrace nebo čalounění do látky, na niž byl přípravek nastříkán a kterou je ošetřovaný povrch zakryt. Roztočů se pak jednoduše zbavíte vypráním v pračce.

Přípravek neobsahuje insekticidy ani chemické látky a je zcela bezpečný pro dospělé, děti od tří let a domácí mazlíčky.

Dávkování a způsob užití

Nastříkejte ExAller rovnoměrně na látku ze 100% bavlny (můžete použít např. povlečení), jímž jste zakryli matraci, koberec, čalounění nebo jiný ošetřovaný povrch. Jedno stisknutí pumpičky je určeno na plochu 30x30 centimetrů. Aplikujte z výšky 30 cm.

Nechte přípravek působit 1 až 2 hodiny. To je doba potřebná k nalákání více než 80 % roztočů do látky, kterou jste ošetřovaný povrch zakryli.

Sejměte látku s nalákanými roztoči a vyperte ji v pračce při teplotě 60 °C. Po prvních třech aplikacích ještě ošetřený povrch vysajte vysavačem, ideálně s HEPA filtrem. Odstraníte tak výkaly a schránky, které po roztočích zůstaly.

Pro rychlou eliminaci roztočů aplikujte 1x týdně, pro prevenci aplikujte 1x měsíčně.

Složení

Roztok z esenciálních olejů meduňky lékařské a voňatky citronové.

Podrobné informace k produktu ExAller při alergii na roztoče domác. prachu 150mlDoprava zdarma na sLéky.cz