search
1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR

Evelle tbl.60 2+1 zdarma

Evelle tbl.60  2+1 zdarma

Akce Při nákupu 2x Evelle 60 tbl  dostanete zdarma Evelle 60 tbl. 

 

Evelle je unikátní doplněk stravy obsahující specificky vybranou paletu vitaminů, minerálních látek, mastných kyselin, bylinných výtažků a revitalizačních látek, které ovlivňují a podporují zdraví pleti zevnitř. Tablety mají příjemné vanilkové aroma. Vhodné pro dospělé a děti od 3 let.

2 690 Kč
skladem > 10 +Popis

Doplněk stravy Evelle obsahuje deset bioaktivních látek, které podporují biologické procesy ve spodních vrstvách pokožky tím, že podporují tvorbu nových zdravých kožních buněk, chrání kožní buňky a jejich membrány proti škodlivým účinkům volných radikálů a mírní negativní vlivy znečištěného životního prostředí, UV záření a jiných faktorů, které mohou pleť poškozovat. Vitaminy (C, E, biotin) a minerály (organicky vázaný selen, zinek a křemík) jsou potřebné ke tvorbě kolagenu a dalších bílkovin. Ochraňují buňky pleti a celého těla před nepříznivými účinky volných radikálů (například ze slunečních paprsků). Pycnogenol je patentovaný výtažek ze středomořské borovice. Dále přípravek obsahuje výtažek z rajčete (lykopen) a výtažek z borůvek s antokianidiny, který napomáhá udržovat normální stav vlasů a nehtů. Extrakt z přesličky rolní, díky obsahu minerálů, udržuje normální stav pokožky, vlasů a nehtů. Bio-Marine Complex je patentovaný komplex výtažků z hlubinných mořských ryb, který obsahuje bílkoviny a polysacharidy.

Dávkování a způsob užití

Dospělí užívají 2 tablety denně, děti od 3 let věku užívají 1 tabletu denně. Tabletu spolkněte vcelku a zapijte vždy větším množstvím vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není určen pro děti do 3 let věku.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Evelle se nesmí užívat při alergii na ryby a korýše.

Složení

Jedna tableta obsahuje kolagen  (extrakt z chrupavky mořských živočichů - korýšů a ryb) 11,5 mg, extrakt z přesličky (Equisetum arvense) 40 mg, extrakt z rajčat (Lycoperssicum aesculentum) 33,3 mg, vitamin C 30 mg (37,5 % DDD*), extrakt z borůvek (Vaccinium myrtillus) 15 mg, pycnogenol 10 mg, vitamin E 5 mg (41,7 % DDD*), zinek 3,75 mg (37,5 % DDD*), biotin 80 µg (160 % DDD*), selen (SelenoPrecise® yeast) 25 µg (45,5 % DDD*).

pomocné látky: mikrokrystalickou celulózu (E 460), hydroxypropylmethylcelulózu (E 464), talek (E 553b), oxid křemičitý (E 551), stearát hořečnatý (E 470b), aroma: vanilin, barviva: směs karotenů (E 160a), lykopen (E 160d), oxid titaničitý (E 171), lutein (E 161b)

Podrobné informace k produktu Evelle tbl.60 2+1 zdarmaDoprava zdarma na sLéky.cz