1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

EVELINE Dárkový balíček Hyaluron Clinic

EVELINE Dárkový balíček Hyaluron Clinic
420 Kč Sleva 3%
Původní cena
435 Kč
Ušetříte
-15 Kč / 3 %
skladem 1 +Dárková kazeta obsahuje tři přípravky z řady Eveline Hyaluron Clinic pro hydratační a zpevňující péči proti vráskám: intenzivně zpevňující denní a noční krém Eveline Hyaluron Clinic 40+ 50 ml, intenzivně hydratační esenci Eveline Hyaluron Clinic 110 ml a proti–vráskový krém na oční víčka a oční okolí Eveline Hyaluron Clinic 20 ml.

Popis

Zpevňující denní a noční krém 40+ pomáhá překonat známky stárnutí pokožky multidirekčním procesem obnovy, intenzivně hydratuje a obnovuje její hladkost. Pro vitamin B5 zvyšuje napětí kůže a viditelně snižuje vrásky. Vhodný na všechny typy pleti, včetně citlivé.

Unikátní hydratační esence je ideální jako podklad pod make-up, prodlužuje jeho trvanlivost. Díky lehké, hedvábné konzistenci můžete používat i během dne – perfektně osvěží, hydratuje a rozjasní pleť, a to bez poškození make-upu.

Protivráskový krém na oční víčka a oční okolí intenzivně vyhlazuje a vyživuje pokožku kolem očí. Snižuje tmavé kruhy a otoky, vyplňuje a zpevňuje. Koncentrovaný kofein obnovuje svěží a uvolněný vzhled.

Podrobné informace k produktu EVELINE Dárkový balíček Hyaluron ClinicDoprava zdarma na sLéky.cz