1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Euphorbium Compositum-Heel nosní sprej 20ml

Euphorbium Compositum-Heel nosní sprej 20ml
184 Kč Sleva 3%
Původní cena
190 Kč
Ušetříte
-6 Kč / 3 %
skladem > 10 +Euphorbium Compositum-Heel Nasentropfen L je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k léčbě rýmy infekčního nebo alergického původu (např. senná rýma) a k léčbě akutní či chronické sinusitidy (zánět vedlejších nosních dutin). 

Popis

Kombinovaný homeopatický přípravek Euphorbium Compositum-Heel Nasentropfen L obsahuje několik účinných látek. V homeopatii se tradičně používá k léčbě rýmy infekčního nebo alergického původu (např. senná rýma) a k léčbě akutní či chronické sinusitidy (zánět vedlejších nosních dutin). Euphorbium Compositum-Heel Nasentropfen L používejte vždy podle rady odborníka na homeopatii nebo přesně dodržujte dávkování uvedené v příbalovém letáku. Přípravek je vhodný pro dospělé a děti od 2 let věku. Určený ke vstřikování do nosních otvorů.

Dávkování a způsob užití

Při běžném dávkování aplikují dospělí a děti starší 12 let obvykle 3-5×denně 1-2 vstřiky do každé nosní dírky. Dětem ve věku 6-11 let se obvykle aplikuje 3-5×denně 1 vstřik do každé nosní dírky a dětem ve věku 2-5 let 3-4×denně 1 vstřik do každé nosní dírky.

Při akutním nebo počátečním dávkování dospělí a děti starší 12 let aplikují první den obvykle každou 1⁄2 - 1 hodinu 1-2 vstřiky do každé nosní dírky, nejvýše však 8×denně. Dětem ve věku 6-11 let se první den aplikuje obvykle každou 1⁄2 - 1 hodinu 1 vstřik do každé nosní dírky, nejvýše však 8×denně. Dětem ve věku 2-5 let se první den aplikuje obvykle každou 1⁄2 - 1 hodinu 1 vstřik do každé nosní dírky, nejvýše však 5×denně. Po této úvodní dávce se další den přechází na běžné dávkování podle věkových kategorií. Pokud si nejste jistí, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Příznaky a potíže

Senná rýma Zánět dutin a ucha

Upozornění

Bez porady s lékařem by jste Euphorbium Compositum-Heel Nasentropfen L neměli užívat déle než 7 dnů. Pokud se příznaky onemocnění do této doby nezlepší nebo se naopak zhoršují, navštivte prosím lékaře. Pokud jste těhotná nebo kojíte, o vhodnosti užívání přípravku se nejprve poraďte s lékařem.

Složení

Sto gramů nosního spreje obsahuje 1,0 g Euphorbium D6; 10,0 g Pulsatilla pratensis D3; 10,0 g Luffa operculata D3; 1,0 g Calcii sulfidum D8
Pomocné látky: chlorid sodný, dihydrát dihydrogenfosforečnanu sodného, dihydrát hydrogenfosforečnanu sodného, čištěná voda, ethanol, monohydrát laktosy
Konzervační látka: benzalkonium-chlorid

Podrobné informace k produktu Euphorbium Compositum-Heel nosní sprej 20ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz