1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Eucerin Hyaluron Hyaluronová hydrat.mlha 150ml

Eucerin Hyaluron Hyaluronová hydrat.mlha 150ml
363 Kč
skladem > 10 +Pleťová hydratační mlha s kyselinou hyaluronovou a gluko-glycerolem, která poskytuje okamžitou a dlouhotrvající hydrataci pro hladkou a zářivou pleť.

Popis

Okamžitá, dlouhotrvající hydratace pro obličej, krk a dekolt.

Pleť potřebuje pro svoji správnou a účinnou funkci vodu. Kvalitně hydratovaná pleť je hladká, vláčná a na pohled zářivá. Je-li přirozená ochranná bariéra pleti narušena, pleť ztrácí vlhkost a může dojít k její dehydrataci. Dehydratovaná pleť je na pohled mdlá,  na dotek napjatá a nemá schopnost bránit se dráždivým látkám zvenčí. Tím se zvyšuje její citlivost. Pro ideální vzhled a stav pleti je nezbytná její intenzivní a dlouhotrvající hydratace.

Jiné mlhové spreje bez hydratační složky nejsou schopny vlhkost v pleti vázat, neboť  čistá voda se rychle odpařuje a pokožku zanechává ještě sušší, a v konečném důsledku citlivou. Unikátní složení Eucerin HYALURON Hyaluronové hydratační mlhy zlepšuje vlastní hydratační systém pleti, zajišťuje rovnoměrnou distribuci vody, zadržuje hydrataci v pleti a zanechává pleť hladkou a zářivou.

Kombinace kyseliny hyaluronové a přírodně identického gluko-glycerolu napomáhá aktivovat vlastní hydrataci pleti. Gluko-glycerol aktivuje kanálky, které zajišťují rozvod vody mezi kožními buňkami a podporují hydratační rovnováhu pleti zevnitř. 

Dávkování a způsob užití

Kdykoliv v případě potřeby podržte sprej ve vzdálenosti 20 cm od pleti a nastříkejte na obličej, krk a dekolt. Nechte 2-3 minuty pronikat do pleti a poté jemně osušte. Vyhněte se kontaktu s očima.

Příznaky a potíže

Dehydratovaná pokožkaSuchá pokožka

Složení

Aqua, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Glyceryl, Glucoside, Panthenol, Pantolactone, Arginine HCL, Sodium Citrate, Citric Acid, Trisodium EDTA, Sodium Hydroxide, 1-2-Hexanediol, Phenoxyethanol.

Podrobné informace k produktu Eucerin Hyaluron Hyaluronová hydrat.mlha 150mlDoprava zdarma na sLéky.cz