search
1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR

Essentiale Forte N cps.100

Essentiale Forte N cps.100
  • Essentiale Forte N cps.100

Essentiale forte N se podává pro zlepšení subjektivních obtíží jako je ztráta chuti k jídlu, pocit tlaku v pravém epigastriu v důsledku toxicko-metabolického poškození jater a při hepatitidě. Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství od 12 let. Čtěte pozorně příbalový leták.

346 Kč Sleva 24%
Původní cena
458 Kč
Ušetříte
-112 Kč / 24 %
skladem > 10 +Popis

Přípravek obsahuje tzv. esenciální (základní) fosfolipidy, které jsou součástí buněčných membrán. Přípravek podporuje následující děje:

  • normalizaci narušených funkcí a enzymatických aktivit jaterní buňky
  • uvolnění energetických zásob v jaterní tkáni
  • urychlení a podpora regenerace jaterních buněk
  • úpravu rovnováhy krevních tuků
  • stabilizaci žluči.

Essentiale forte N se podává pro zlepšení subjektivních obtíží u jaterních onemocnění, která jsou způsobena toxicko-metabolickým poškozením jater (poškození jater provázející jaterní onemocnění nebo způsobené léky, alkoholem, chemickými látkami, otravou po požití hub). Toto poškození se může projevovat např. ztrátou chuti k jídlu a/nebo pocitem tlaku v pravém nadbřišku. při zánětu jater (hepatitidě).

Dávkování a způsob užití

Pokud lékař nedoporučí jinak, užívají dospělí a mladiství od 12 let obvykle 2 tvrdé tobolky (600 mg fosfolipidů ze sóji) v jednorázové dávce. Celková denní dávka je 2 tvrdé tobolky 3× denně (1800 mg fosfolipidů ze sóji).

Délka podávání přípravku není časově omezena, bez porady s lékařem však užívejte přípravek nejdéle po dobu 4 týdnů.

Jestliže se během 2 týdnů příznaky nezlepší, nebo se naopak zhorší, či se objeví nežádoucí účinky nebo jiné neobvyklé reakce, poraďte se o dalším užívání přípravku s lékařem.

Upozornění

Přípravek mohou užívat mladiství od 12 let (o hmotnosti přibližně 43 kg) a dospělí. Vzhledem k nedostatečným údajům nesmí Essentiale forte N užívat děti mladší 12 let.

Složení

Phospholipida sojae praeparata 300mg v 1 tobolce.

Podrobné informace k produktu Essentiale Forte N cps.100


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz