1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Elmex Intensive Cleaning zubní pasta 50ml

Elmex Intensive Cleaning zubní pasta 50ml
  • Elmex Intensive Cleaning zubní pasta 50ml

133 Kč
skladem > 10 +Elmex Intensive Cleaning je nová speciální zubní pasta pro hladké a přirozeně bílé zuby s obsahem animfluoridu.

Popis

Káva, čaj, červené víno a nikotin jsou látky způsobující povrchové zabarvení zubů, které je velice obtížné odstranit normálními zubními pastami. Základem obnovy přirozené barvy zubů je profesionální čištění zubů, které se provádí v zubní ordinaci. Speciální zubní pasta elmex®INTENSIVE CLEANING pro hladké a přirozeně bílé zuby byla vyvinuta proto, aby viditelněprodlou­žila účinek profesionálního čištění zubů.

Při použití každý druhý den nebo dle doporučení vašeho stomatologa či dentální hygienistky namísto běžné zubní pasty budou vaše zuby vyčištěny velmi důkladně, přičemž je klinicky ověřeno, že tato zubní pasta prodlužuje účinek profesionální­hočištění zubů a brání návratu skvrn na zubech.

Její speciální lešticí částice čistí a leští vaše zuby stejně jako při profesionálním čištění zubů. Zubní pasta elmex INTENSIVE CLEANING odhalí přirozenou bílou barvu zubů a znatelně vyhladí povrch vašich zubů. Vysoce účinný aminfluorid zároveň poskytuje dodatečnou ochranu před zubním kazem.

  • Speciální zubní pasta pro hladké a přirozeně bílé zuby
  • Speciální lešticí částice účinně čistí a brání tvorbě nového zbarvení
  • Vysoce účinný aminfluorid pro dodatečnou ochranu před zubním kazem
  • Vědecky ověřená účinnost
  • Používejte každý druhý den nebo podle doporučení vašeho stomatologa či dentální hygienistky namísto běžné zubní pasty

Příznaky a potíže

Bělení zubůPrevence zubního kazu

Podrobné informace k produktu Elmex Intensive Cleaning zubní pasta 50ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz