1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Drill Růžový Med 24 pastilek

Drill Růžový Med 24 pastilek

Momentálně nedostupné
Pastilky léčí infekci v ústech a krku a ulevují od bolesti.

Popis

Kombinovaný přípravek s antiseptickým a lokálně anestetickým účinkem.

Tento lék je určen k desinfekci, zmírnění a léčbě zánětů a infekcí dutiny ústní a hltanu při nachlazení a chřipce. Současně snižuje zánětem vyvolanou lokální bolest.

Chlorhexidin ze skupiny biguanidů, je účinné antiseptikum již při nízkých koncentracích. Působí na téměř veškeré patogeny vyskytující se v dutině ústní a hltanu (oropharynx). Na gramnegativní i grampositivní bakterie, kvasinky i plísně. Rychle se naváže na povrch bakterie, čímž způsobí její narušení až zničení.

Tetrakain je lokální anestetikum, které rychle tlumí lokální bolest. Po odeznění tohoto účinku se však citlivost vrací do původního stavu.

Přítomná aroma se rovněž podílejí na účinnosti přípravku ve smyslu desinfekce, zjemnění a klidnění podrážděných sliznic.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 pastilku 4× denně a nechte ji rozpustit v ústech. Dětem ve věku 6-15 let podávejte 1 pastilku 2-3× denně. Dodržujte interval mezi dávkami minimálně 2 hodiny, u dětí 4 hodiny.

Nevhodné pro děti do 6 let, pro těhotné a kojící ženy.

Příznaky a potíže

Angína Chřipka a nachlazení

Upozornění

Pastilky Drill neužívejte, pokud trpíte vrozenou nesnášenlivostí fruktózy.

Složení

1 pastilka obsahuje: chlorhexidini digluconas 3 mg, tetracaini hydrochloridum 0,2 mg. Pomocné látky: kyselina askorbová, amonium-glycyrrhizát, složené aroma, složené aroma mentolové, panceau 4R, glukóza, sacharóza.

Podrobné informace k produktu Drill Růžový Med 24 pastilek


Podobné produkty

Homeogene 9 tbl.60Homeogene 9 tbl.60Sleva 3%
151 Kč146 Kč


Doprava zdarma na sLéky.cz