1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Drill loz.24

Drill loz.24
172 Kč
skladem > 10 +Pastilky léčí infekci v ústech a krku a ulevují od bolesti.

 

Popis

Kombinovaný přípravek s antiseptickým a lokálně anestetickým účinkem.

Tento lék je určen k desinfekci, zmírnění a léčbě zánětů a infekcí dutiny ústní a hltanu při nachlazení a chřipce. Současně snižuje zánětem vyvolanou lokální bolest.

Chlorhexidin ze skupiny biguanidů, je účinné antiseptikum již při nízkých koncentracích. Působí na téměř veškeré patogeny vyskytující se v dutině ústní a hltanu (oropharynx). Na gramnegativní i grampositivní bakterie, kvasinky i plísně. Rychle se naváže na povrch bakterie, čímž způsobí její narušení až zničení.

Tetrakain je lokální anestetikum, které rychle tlumí lokální bolest. Po odeznění tohoto účinku se však citlivost vrací do původního stav.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 pastilku 4× denně a nechte ji rozpustit v ústech. Dětem ve věku 6-15 let podávejte 1 pastilku 2-3× denně. Dodržujte interval mezi dávkami minimálně 2 hodiny, u dětí 4 hodiny.

Nevhodné pro děti do 6 let, pro těhotné a kojící ženy.

Příznaky a potíže

AngínaChrapotChřipka a nachlazení

Složení

1 pastilka obsahuje: chlorhexidini digluconas 3 mg, tetracaini hydrochloridum 0,2 mg. Pomocné látky: kyselina askorbová, amonium-glycyrrhizát, ponceau 4R, složené aroma, složené mentholové aroma, sacharóza, tekutá glukóza.

Podrobné informace k produktu Drill loz.24


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz