1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Diovarix Plus tbl.60

Diovarix Plus tbl.60
220 Kč
skladem > 10 +DIOVARIX PLUS 60 tbl. - pro Váš žilní systém - 450 mg DIOSMINU a 50 mg HESPERIDINU ( obě složky vysoce mikronizované) v jedné tabletě. PLUS AESCIN (30mg), PLUS SELEN (15 µg).

Popis

Doplněk stravy Diovarix plus obsahuje jedinečnou kombinaci 4 složek – hesperidin, diosmin, aescin a selen. Je vhodný při žilních potížích a hemoroidech.

Přípravek Diovarix plus obsahuje hesperidin a diosmin z extraktu citrusových plodů ve vysoce mikronizované formě pro lepší vstřebávání. Dále aescin získávaný jako standardizovaný extrakt z plodu kaštanu koňského a selen. Selen působí jako antioxidant a chrání tak buňky před škodlivým účinkem volných radikálů. 

 

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1-2 tablety denně nejlépe během jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Příznaky a potíže

Křečové žíly a bércové vředy

Upozornění

ípravek Diovarix plus není určen pro děti. Z důvodů obsahu aescinu nesmí přípravek užívat těhotné ženy během prvního trimestru. V pozdějším období těhotenství a během kojení je nutná konzultace s lékařem. Přípravek je vhodný pro diabetiky a celiatiky.

Složení

Jedna tableta obsahuje diosmin 450 mg, hesperidin 50 mg, aescin 30 mg, selen 50 µg, mikrokrystalickou celulózu, hydrogenfosforečnan vápenatý, sodnou sůl kroskarmelózy, polyvinylpyrrolidon, stearan hořečnatý, hydroxypropylcelulózu, hydroxypropylmethylcelulózu, talek, oxid titaničitý, oxid železa žlutý.

Podrobné informace k produktu Diovarix Plus tbl.60


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz