1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Diovarix Plus tbl.180

  • Diovarix Plus tbl.180
  • Diovarix Plus tbl.180

564 Kč
skladem 1 +Výjimečná kombinace 4 složek (hesperidin, diosmin, aescin a selen) pro úlevu při žilních potížích a hemoroidech.

Popis

Diovarix plus je doplněk stravy, který obsahuje jedinečnou kombinaci 4 složek – hesperidin, diosmin, aescin a selen. Je vhodný při žilních potížích a hemoroidech.

Přípravek Diovarix plus obsahuje hesperidin a diosmin z extraktu citrusových plodů ve vysoce mikronizované formě pro lepší vstřebávání. Dále aescin získávaný jako standardizovaný extrakt z plodu kaštanu koňského a selen, který působí jako antioxidant a chrání tak buňky před škodlivým účinkem volných radikálů. 

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 až 2 tablety denně, nejlépe během jídla a zapijte je dostatečným množstvím vody.

Přípravek není určeno pro děti! Těhotné ženy v 1. trimestru nesmí přípravek užívat. Těhotné ženy ve 2. a 3. trimestru a kojící ženy mohou přípravek užívatpouze po předchozí konzultace s odborným lékařem.

Příznaky a potíže

Cestování, lékárnička na cesty Křečové žíly a bércové vředy

Složení

1 tableta obsahuje: diosmin 450 mg, hesperidin 50 mg, extrakt z kaštanu koňského 150 mg (z toho aescin 30 mg), selen 1 5 µg (30 % DDD*). Pomocné látky: mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, sodná sůl kroskarmelózy, polyvinylpyrrolidon, stearan hořečnatý, hydroxypropylcelulóza, hydroxypropylmethylcelulóza, talek, oxid titaničitý, oxid železa žlutý.

* DDD - denní doporučené dávka

Podrobné informace k produktu Diovarix Plus tbl.180


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz