1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Diky 4% kožní sprej 25g

Diky 4% kožní sprej 25g
264 Kč
skladem > 10 +Léčba akutní bolesti a otoků postihujících malé nebo středně velké klouby.

Popis

Diky 4% obsahuje léčivou látku diklofenak sodný, která patří do skupiny nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých látek, NSAID). Přípravek se používá k místní léčbě akutní bolesti a otoků postihujících malé nebo středně velké klouby a okolní tkáně.

Dávkování a způsob užití

Dospělí a děti starší 14 let: Obvyklá dávka přípravku je 4 až 5 střiků 3× denně.

Počet nutných dávek závisí na rozsahu postižené oblasti.
Maximální počet střiků pumpičky je 15 denně.
Maximální jednorázová dávka by neměla překročit 5 střiků pumpičky.

Přípravek není určený pro ženy v posledních třech měsících těhotenství, v prvních šesti měsících a při kojení je třeba poradit se o používání přípravku s lékařem.

Příznaky a potíže

Revma

Upozornění

Při použití tohoto přípravku se neopalujte a nechoďte do solárií.Pokud se vyskytne jakákoliv kožní vyrážka, přestaňte DIKY 4 % používat. Nezakrývejte ošetřované oblasti těsnými (voděodolnými nebo neprodyšnými) obvazy nebo náplastmi.Konzultace s lékařem je nutná v případě, že trpíte jiným onemocněním, například astmatem.

Složení

Diclofenacum natricum (diklofenak sodný) 4% (m/m). Pomocné látky: isopropylalkohol, sójový lecithin, bezvodý ethanol, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného, dihydrát dihydrogenfosforečnanu sodného, dihydrát dinatrium-edetátu, propylenglykol (E1520), silice máty peprné, askorbyl-palmitát, kyselina chlorovodíková 10% (m/m) nebo roztok hydroxidu sodného 10% (m/m) (k úpravě pH) a čištěná voda.

Podrobné informace k produktu Diky 4% kožní sprej 25g


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz