1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Diclofenac AL 25 tbl.50

Diclofenac AL 25 tbl.50
117 Kč Sleva 3%
Původní cena
121 Kč
Ušetříte
-4 Kč / 3 %
skladem > 10 +Léčivý přípravek ulevující od bolesti a zmenšující otoky.

Popis

Diclofenac AL 25 je přípravek obsahující léčivou látku diklofenak, která patří do skupiny léčiv a to nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID).

Přípravek Diclofenac AL 25 ulevuje od bolesti a zmenšuje zánět (otoky). Neovlivňuje však příčinu zánětu.

Tablety jsou určeny pro léčbu bolesti a zánětu provázející degenerativní onemocnění kloubů a páteře (osteoartróza a spondylartróza), dále se užívá při akutní artritidě i při chronické artritidě. Pomáhá také při bolestivých poúrazových stavech s projevy otoku nebo zánětu. Uvolnění léku a nástup účinku přípravku může být pomalejší, proto by neměl být užíván při stavech, kdy je zapotřebí rychlého nástupu účinku.

Dávkování a způsob užití

Dospělí a mladiství od 15 let: Při bolesti užijte jako úvodní dávku 1 tabletu. V případě potřeby pokračujte s užíváním 1 tablety po 4–6 hodinách. Neužívejte více než 3 tablety během 24 hodin.

Příznaky a potíže

Revma

Složení

1 tableta obsahuje: diclofenacum natricum 25 mg. Pomocné látky: mikrokrystalická celulosa, monohydrát laktózy, makrogol 400, makrogol 6000, magnesiumstearát, kukuřičný škrob, hypromelosa , povidon K30, disperze methakrylátového kopolymeru L 30%, koloidní bezvodý oxid křemičitý, acetyltriethyl-citrát, mastek, oxid titaničitý, žlutý oxid železitý, červený oxid železitý.

Podrobné informace k produktu Diclofenac AL 25 tbl.50


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz