1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Devenal 500mg tbl.60

Devenal 500mg tbl.60
275 Kč
skladem > 10 +Léčba chronické žilní insuficience dolních končetin.

Popis

Devenal 500mg je léčivý přípravek, který je určený k léčbě chronické žilní insuficience dolních končetin s následujícími funkčními symptomy: pocit těžkých nohou a otoky dolních končetin, bolest, noční křeče dolních končetin. Symptomatická léčba akutní ataky hemoroidálního onemocnění (hemoroidální krize).

Dávkování a způsob užití

Chronická léčba žilní nedostatečnosti: doporučená dávka u dospělého jsou 2 tablety denně, optimálně 1 tableta v poledne a 1 tableta večer, s jídlem.

Akutní ataka hemoroidálního onemocnění: doporučená denní dávka pro dospělého v průběhu prvních 4 dnů léčby je 3 tablety 2x denně (6 tablet denně). V průběhu následujících 3 dnů je dávka 2 tablety 2x denně (4 tablety denně). Pro udržovací léčbu je dávka 1 tableta 2x denně.

Nedoporučuje se užívat během těhotenství a nesmí se užívat během kojení!

Bezpečnost a účinnost přípravku Devenal u dětí a adolescentů ve věku do 18 let nebyla dosud stanovena. Proto se použití u pediatrické populace nedoporučuje.

Příznaky a potíže

Křeče

Složení

Léčivou látkou je Flavonoida micronisata (obsahující 450 mg diosminu a 50 mg dalších flavonoidů vyjádřených jako hesperidin).

Pomocné látky: Magnesium - stearát, mastek, kukuřičný škrob, želatina, mikrokrystalická celulóza 102, červený oxid železitý (E172), žlutý oxid železitý (E172), makrogol 3350, částečně hydrolyzovaný polyvinylalkohol, oxid titaničitý (E171), mastek.

Podrobné informace k produktu Devenal 500mg tbl.60Doprava zdarma na sLéky.cz