1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

CutisHelp OPAREN konopný přípravek při oparech 4ml

CutisHelp OPAREN konopný přípravek při oparech 4ml
219 Kč Sleva 3%
Původní cena
226 Kč
Ušetříte
-7 Kč / 3 %
skladem 2 +Konopný krém při oparech, s výraznými antivirotickými a regeneračními schopnostmi pro péči při oparech na rtech a v jejich okolí.

Popis

CutisHelp OPAREN je konopný přípravek, který se používá při oparech na rtech a v jejich okolí (v oblasti obličeje), způsobených virem Herpes simplex.

Krém obsahuje výrazné antivirotické a regenerační schopnostmi a zabraňuje vzniku jizev a svým působením významně omezuje recidivu.

OPAREN je účinný při všech stádiích oparu, nejlepšího efektu je však docíleno při rychlé aplikaci bezprostředně při prvních příznacích (pocit brnění, pnutí, svědění, zarudnutí), kdy je možno dokonce zabránit rozvoji samotného puchýřku. Při zahájení péče v pozdějších stádiích oparu (vřídky, strupy) napomáhá k výrazně rychlejšímu zhojení.

Vhodný i pro děti, těhotné a kojící ženy.

Dávkování a způsob užití

Krém aplikujte na postižené místo po dobu trvání nejlépe 6x denně přibližně po dvou hodinách a vždy po jídle. Důkladné ošetření proveďte před spaním. Pokud opary trpíte častěji, aplikujte krém nejen na aktuálně postižená místa, ale rovnoměrně ho rozetřete po rtech. Před aplikací krému i po ní si vždy důkladně umyjte ruce.

Složení

Apyrogenní voda, nechemicky extrahovaný olej ze semen konopí setého, N-acetyl-L-cystein, glycerin, plavený včelí vosk, čištění bíla farmaceutická vazelína, bisabolol, bezalergenní parfemace

Podrobné informace k produktu CutisHelp OPAREN konopný přípravek při oparech 4ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz