1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

CutisHelp MIMI EKZÉM konopný krém 75ml

CutisHelp MIMI EKZÉM konopný krém 75ml
256 Kč
skladem > 10 +Hypoalergenní konopný krém speciálně pro péči o citlivou, ekzematickou a alergickou dětskou pokožku.

Popis

CutisHelp Mimi Ekzém se doporučuje používat při atopickém ekzému, kontaktní dermatitidě, solární dermatitidě, kopřivce a dalších kožních projevech alergického původu.

Hypoalergenní krém k péči o kojeneckou a dětskou pokožku při ekzému a projevech kožní alergie.

  • napomáhá k výraznému zklidnění, příjemnému průběhu aplikace a hloubkové regeneraci kůže
  • nahrazuje funkce narušené přirozené kožní bariéry, velice dobře se vstřebává
  • kůži intenzivně hydratuje, zlepšuje její elasticitu a dodává buňkám potřebnou výživu pro zajištění jejich správného vývoje a funkcí
  • posiluje imunitní odolnost kůže vůči vlivům alergenů

Složení krému je nadstandardně dobře tolerováno i tou nejcitlivější novorozeneckou pletí, je k ní naprosto šetrné a pravidelným ošetřením úspěšně udržuje její zdravý vzhled a bezproblémové stadium. Neobsahuje parfém.

Dávkování a způsob užití

Nanášejte kdykoli podle potřeby na vyčištěnou, umytou pokožku.

I po celkovém zklidnění případných obtíží doporučujeme pokožku nadále celoplošně ošetřovat, po koupeli použijte mimi konopný tělový BALZÁM, na problematická místa aplikujte alespoň 1x denně mimi konopný krém EKZÉM.

Příznaky a potíže

Atopický ekzémCitlivá pokožkaKopřivka a vyrážka

Upozornění

Doporučujeme NEKOMBINOVAT bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou zpočátku ojediněle zaznamenat přechodné zčervenání nebo svědění kůže vlivem pronikání bioaktivních látek a s tím souvisejícího intenzivnějšího prokrvení. Tyto příznaky obvykle rychle odeznívají a následně nastává zklidnění obtíží. V případě neobvyklých projevů nebo přetrvání uvedené reakce používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

Složení

Apyrogenní voda, nechemicky extrahovaný olej ze semen technického konopí, farmaceutickou vazelínu, glycerin, oxid zinečnatý, allantoin, bisabolol.

Podrobné informace k produktu CutisHelp MIMI EKZÉM konopný krém 75ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz