1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

CutisHelp LUPY-EKZÉM konopný šampon 200ml

CutisHelp LUPY-EKZÉM konopný šampon 200ml
394 Kč
skladem > 10 +Vysoce účinný šampon při projevech ekzému a zvýšené tvorbě lupů, který napomáhá k rychlému zklidnění obtíží a celkovému zlepšení stavu postižené kůže.

Popis

CutisHelp LUPY-EKZÉM konopný šampon je doporučená aplikace při lupech (způsobených přemnožením kvasinky Pityrosporum ovale), při ekzému (zejména atopickém), kožních alergiích a přecitlivělé pokožce ve vlasové části.

Je to vysoce účinný šampon při lupech, projevech ekzému a podrážděné vlasové pokožce obsahuje vyváženou koncentraci bioaktivních látek extrahovaného konopného oleje s vynikajícími protizánětlivými, regeneračními a antibakteriálními vlastnostmi. Svými mikrobiálními schopnostmi působí na odstranění lupů (účinný proti kvasinkám Pityrosporum ovale), zmírňuje svědění, účinně zklidňuje a regeneruje kůži při problémech především alergického původu a posiluje odolnost pokožky vůči vlivům vnějšího prostředí. Zlepšuje kvalitu vlasů a zabraňuje jejich nadměrnému vypadávání.

Hypoalergenní a maximálně šetrné složení šamponu je vhodné i pro děti, těhotné a kojící ženy.

Dávkování a způsob užití

Přiměřené množství šamponu jemně vmasírujte do mokrých vlasů, nechte 5-10 minut působit a důkladně opláchněte. Prvních 14 dní používejte přípravek nejlépe ob den, následně podle potřeby, ale nejméně 2x týdně.

Příznaky a potíže

Kopřivka a vyrážkaSvědění

Upozornění

Doporučujeme NEKOMBINOVAT bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.

Složení

Apyrogenní voda, nechemicky extrahovaný olej ze semen konopí setého, kvercetin, pomocné a mycí složky.

Podrobné informace k produktu CutisHelp LUPY-EKZÉM konopný šampon 200ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz