1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Cutishelp LUPÉNKA konopný krém 100ml

Cutishelp LUPÉNKA konopný krém 100ml
291 Kč
skladem 10 +Zklidňující a regenerační konopný krém při projevech lupénky.

 

Popis

Cutishelp LUPÉNKA je výživný a regenerační krém pro děti i dospělé (včetně kojenců, batolat, těhotných žen a kojících matek) pro pravidelné časově neomezené ošetření kůže při lupénce. Vyznačuje se vynikajícími protizánětlivými, antibakteriálními, antioxidačními, výživovými a regeneračními vlastnostmi.

Obsahuje olej ze semen technického konopí (obohacený vitaminy A, C, E), bílou vazelínu a včelí vosk, intenzivně prostupuje do všech vrstev kůže, zmírňuje její napětí a nepříjemné svědění, zaceluje bolestivá místa prasklin a trhlin. Mast je vytvořena z kvalitativně nového základu mastí a krémů CutisBase, vyvinutého společností Parenteral

Bez parabenů, parfemace, psychotropních a návykových i dalších nepřirozených chemických látek a syntetických příměsí.

Dávkování a způsob užití

Aplikujte na postižená místa nejméně 2x denně, pro ošetření na noc použijte konopnou mast LUPÉNKA.

I po celkovém zklidnění obtíží doporučujeme pokožku nadále celoplošně ošetřovat, po koupeli použijte konopný tělový BALZÁM, na problematická místa aplikujte alespoň 1x denně konopný krém LUPÉNKA.

Příznaky a potíže

Podrážděná intolerantní pokožkaSuchá pokožka

Upozornění

Doporučujeme NEKOMBINOVAT bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.

Složení

Apyrogenní voda, bezalergenní tuk z ovčí vlny, čištěná bílá vazelína, nechemicky extrahovaný olej ze semen konopí setého Cannabis sativa, bezalergenní plavený včelí vosk, bezalergení extrakt heřmánku lékařského, dimetikon, tokoferol, allantoin.

Podrobné informace k produktu Cutishelp LUPÉNKA konopný krém 100ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz