1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Cutishelp LUPÉNKA konopná mast 100ml

Cutishelp LUPÉNKA konopná mast 100ml
322 Kč
skladem 4 +Zklidňující a regenerační konopná mast při projevech lupénky.

Popis

Cutishelp LUPÉNKA je výživná a regenerační mast pro děti i dospělé (včetně kojenců, batolat, těhotných žen a kojících matek) pro pravidelné časově neomezené ošetření kůže při lupénce. Vyznačuje se vynikajícími protizánětlivými, antibakteriálními, antioxidačními, výživovými a regeneračními vlastnostmi.

Obsahuje olej ze semen technického konopí (obohacený vitaminy A, C, E), bílou vazelínu a včelí vosk, intenzivně prostupuje do všech vrstev kůže, zmírňuje její napětí a nepříjemné svědění, zaceluje bolestivá místa prasklin a trhlin. Mast je vytvořena z kvalitativně nového základu mastí a krémů CutisBase, vyvinutého společností Parenteral

Bez parabenů, parfemace, psychotropních a návykových i dalších nepřirozených chemických látek a syntetických příměsí.

 

Dávkování a způsob užití

Mast je určena především pro ošetření na noc. Při zhoršených stavech vtírejte i během dne, nejméně 2-3x denně. Při zklidněných stavech kombinujte s používáním konopného krému LUPÉNKA: alespoň 2x denně aplikujte krém, na noc ošetřete pokožku mastí.

I po celkovém zklidnění obtíží doporučujeme pokožku nadále celoplošně ošetřovat, po koupeli použijte konopný tělový BALZÁM, na problematická místa aplikujte alespoň 1x denně konopný krém LUPÉNKA.

Složení

Čištěná bílá vazelína, nechemicky extrahovaný olej ze semen konopí setého Cannabis sativa, bezalergenní plavený včelí vosk.

Podrobné informace k produktu Cutishelp LUPÉNKA konopná mast 100ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz