1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

CutisHelp DOLOR-END konopné mazání při bolesti 75ml

CutisHelp DOLOR-END konopné mazání při bolesti 75ml
226 Kč
skladem > 10 +Lehké konopné mazání při bolestech a zánětech pohybového aparátu.

Popis

CutisHelp DOLOR-END konopné mazání při bolesti je přípravek pro zevní aplikaci při chronickém i akutním zánětlivém a bolestivém postižení pohybového aparátu.

Krém je určen pro aktivní nebo rekreační sportovce, pro pacienty s postižením kloubů nebo po operačních zákrocích (na pohybovém ústrojí) v rámci rehabilitační pé­če.

Mazání se velmi dobře vstřebává, nezanechává na pokožce pocit mastnoty a bez časového ani věkového omezení je určen k aplikaci i pro malé děti, těhotné a kojící ženy.

Bez parabenů, psychotropních a návykových i dalších nepřirozených chemických látek a syntetických příměsí.

Dávkování a způsob užití

Nanášejte nejméně 2x denně (v případě akutních stavů až 4x denně) na postižené místo v silnější vrstvě a postupně vmasírujte. Působení přípravku můžete zesílit použitím zábalu do fólie.

Nesmí přijít do styku s poškozenou kůží (odřeniny, otevřené rány, praskliny), sliznicemi, kůží okolo očí a očima. Po použití přípravků si pečlivě umyjte ruce mýdlem.

Příznaky a potíže

Revma

Složení

Apyrogenní voda, glycerin, nechemicky extrahovaný olej ze semen technického konopí, extrakt Boswellia serrata, čištěná bílá farmaceutická vazelína, dimetikon, mentol, lecithin, kyselina salicylová, tokoferol. 

Podrobné informace k produktu CutisHelp DOLOR-END konopné mazání při bolesti 75ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz