1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

CutisHelp CANNABIOX E aktivní krém 50ml

CutisHelp CANNABIOX E aktivní krém 50ml
272 Kč
skladem > 10 +Aktivní konopný krém, který efektivně napomáhá odstraňovat nežádoucí projevy ekzému a kožní alergie a obnovuje zdravý vzhled kůže.

Popis

CutisHelp CANNABIOX E je aktivníkrém s obsahem nové dermatologické kompozice Bocanol pro pravidelnou zklidňující, ochrannou a posilující péči o pokožku celého těla při ekzému a kožní alergii.

Přípravek kůži příjemně zvláčňuje, hydratuje, zmírňuje nepříjemné svědění a dodává kožním buňkám důležité esenciální mastné kyseliny skupiny omega –3, –6, –9 z extrahovaného konopného oleje. Celkově zlepšuje kvalitu kůže a její obranyschopnost vůči dráždivým vlivům; při zhoršeném stavu je důležitou součástí denního ošetření, při klidovém stavu je účinnou prevencí.

Cannabiox-E přípravky jsou vytvořeny a ověřeny odbornými lékaři a uplatňují se při atopickém ekzému, kontaktní dermatitidě, numulárním ekzému, solární dermatitidě, kopřivce aj. projevech kožní alergie.

Výrobky s obsahem kompozice Bocanol jsou vhodné i pro děti, těhotné a kojící ženy.

Dávkování a způsob užití

Nanášejte na postižená místa alespoň 3x denně. První viditelné výsledky se při správné aplikaci dostavují obvykle během 3–7 dní. I po vymizení kožních projevů nanášejte aktivní krém nadále alespoň 1x denně po dobu 2–3 týdnů.

Příznaky a potíže

Atopický ekzémCitlivá pokožkaKopřivka a vyrážka

Upozornění

Doporučujeme NEKOMBINOVAT bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.

 

Složení

Apyrogenní voda, nechemicky extrahovaný olej ze semen konopí setého Cannabis sativa, nechemicky získaný extrakt z konopí setého Cannabis sativa, extrakt Boswellia serrata, čištěná bílá vazelina, parafin, glycerin, bezalergení extrakt heřmánku lékařského, tokoferol, kyselina citronová.

Podrobné informace k produktu CutisHelp CANNABIOX E aktivní krém 50ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz