1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

CutisHelp CANNABIOX E aktivní emoliens 200ml

CutisHelp CANNABIOX E aktivní emoliens 200ml
347 Kč
skladem 9 +Aktivní emoliens s obsahem konopného oleje zklidňuje, ochraňuje a posiluje pokožku při ekzému a kožní alergii.

Popis

CutisHelp CANNABIOX E je aktivní krémové emoliens s obsahem nové dermatologické kompozice Bocanol pro pravidelnou zklidňující, ochrannou a posilující péči o pokožku celého těla při ekzému a kožní alergii.

Přípravek kůži příjemně zvláčňuje, hydratuje, zmírňuje nepříjemné svědění a dodává kožním buňkám důležité esenciální mastné kyseliny skupiny omega –3, –6, –9 z extrahovaného konopného oleje. Celkově zlepšuje kvalitu kůže a její obranyschopnost vůči dráždivým vlivům; při zhoršeném stavu je důležitou součástí denního ošetření, při klidovém stavu je účinnou prevencí.

Cannabiox-E přípravky jsou vytvořeny a ověřeny odbornými lékaři a uplatňují se při atopickém ekzému, kontaktní dermatitidě, numulárním ekzému, solární dermatitidě, kopřivce aj. projevech kožní alergie.

Výrobky s obsahem kompozice Bocanol jsou vhodné i pro děti, těhotné a kojící ženy.

Dávkování a způsob užití

Pravidelně vtírejte do pokožky celého těla. Při zhoršených stavech a zasažení větší části kůže nanášejte alespoň 2x denně, v ostatních případech a v rámci prevence minimálně 1x denně, a to zejména po koupeli. Při chronickém onemocnění, například při atopickém ekzému, zařaďte přípravek do běžné každodenní péče o pokožku.

Příznaky a potíže

Atopický ekzémCitlivá pokožka

Složení

Apyrogenní voda, nechemicky extrahovaný olej ze semen konopí setého Cannabis sativa, nechemicky získaný extrakt z konopí setého Cannabis sativa, extrakt Boswellia serrata, glycerin, bezalergení extrakt heřmánku lékařského, dimetikon, kyselina citronová.

Podrobné informace k produktu CutisHelp CANNABIOX E aktivní emoliens 200ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz