1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

CutisHelp AKNÉ konopný krém noční 30ml

CutisHelp AKNÉ konopný krém noční 30ml
246 Kč
skladem 5 +Vysoce účinný konopný přípravek, speciálně vytvořený pro noční ošetření pleti při akné.

Popis

CutisHelp AKNÉ konopný krém noční  se doporučuje používat při lehkých i těžších zánětlivých formách akné v oblasti obličeje i dalších částí těla (krk, hrudník, záda).

Tento krém je vysoce účinný přípravek, speciálně vytvořený pro noční ošetření pleti při akné, jehož aktivní složky pronikají hluboko do kůže, kde napomáhají zklidnění zánětu a výraznými antiseptickými vlastnostmi působí proti přemnoženým bakteriím (Propionibacterium acnes). Komplex bioaktivních látek přispívá k regulaci nadměrné produkce kožního mazu i množení a rohovatění buněk ve folikulech (chlupových váčcích), jejichž shluky ucpávají vývody mazových žláz a způsobují vznik komedomů, a v zanícené oblasti kůže urychluje její regeneraci a zabraňuje vzniku nežádoucích jizev. Krém kůži zároveň intenzivně hydratuje a poskytuje jí nezbytné výživné látky pro zajištění zdravého vzhledu a funkcí.

Dávkování a způsob užití

Před každou aplikací krému pleť důkladně zbavte všech nečistot, použijte AKNÉ čistící emulzi a micelární vodu. Na čistou a suchou pokožku pečlivě rozetřete krém v množství obvyklém jako u klasických kosmetických přípravků. Nepoužívejte v okolí očí.

Pro ošetření pleti na den používejte AKNÉ denní krém. U těžších projevů akné je pro docílení žádoucího efektu nezbytná kombinace obou krémů.

Příznaky a potíže

Akné a mastná pleť

Upozornění

Doporučujeme NEKOMBINOVAT bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.

Složení

Apyrogenní voda, nechemický extrahovaný olej ze semen konopí setého, glycerin, síru, dimetikon, retinol, tokoferol, bisabolol, bezalergenní parfemace.

Podrobné informace k produktu CutisHelp AKNÉ konopný krém noční 30ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz