1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

CutisHelp AKNÉ konopný krém denní 30ml

CutisHelp AKNÉ konopný krém denní 30ml
246 Kč
skladem 8 +Vysoce účinný konopný přípravek, speciálně vytvořený pro denní ošetření pleti při akné.

 

Popis

CutisHelp AKNÉ konopný krém je vysoce účinný přípravek, určený pro denní ošetření pleti při akné, jehož aktivní složky pronikají hluboko do kůže a mají výrazné antikomedogenní vlastnosti (zamezují ucpávání vývodů mazových žláz). Komplex bioaktivních látek ovlivňuje nadměrné rohovatění buněk, v případě vzniklých komedomů zabraňuje rozvoji akutního zánětu (hnisavého pupínku) a napomáhá ucpaný folikul uvolňovat.

Krém upravuje i tmavé skvrny (hyperpigmentaci) na pleti, které vznikají po zhojení těžších projevů akné, kůži zároveň intenzivně hydratuje a poskytuje jí nezbytné výživné látky pro zajištění zdravého vzhledu a funkcí; je vhodným podkladem i pod make-up.

Dávkování a způsob užití

Před každou aplikací krému pleť důkladně zbavte všech nečistot, použijte AKNÉ čistící emulzi a micelární vodu. Na čistou a suchou pokožku pečlivě rozetřete krém v množství obvyklém jako u klasických kosmetických přípravků. Nepoužívejte v okolí očí.

Pro ošetření pleti na noc používejte AKNÉ noční krém. U těžších projevů akné je pro docílení žádoucího efektu nezbytná kombinace obou krémů.

Příznaky a potíže

Akné a mastná pleť

Upozornění

Doporučujeme NEKOMBINOVAT bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.

Složení

Apyrogenní voda, nechemický extrahovaný olej ze semen konopí setého, kyselina azaleová, glycerin, dimetikon, retinol, tokoferol, bisabolol, bezalergenní parfemace.

Podrobné informace k produktu CutisHelp AKNÉ konopný krém denní 30ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz