1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Coldrex tbl.24

Coldrex tbl.24
141 Kč
skladem > 10 +



Úleva při chřipce a nachlazení.

Popis

Coldrex je léčivý přípravek obsahující paracetamol, lék proti bolesti a horečce, který odstraňuje bolesti v krku, bolesti hlavy, svalů i kloubů a snižuje horečku. Paracetamol v přípravku je obsažen v maximální dávce. Dále obsahuje fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tak usnadňuje dýchání. Přípravek také obsahuje vitamin C, který je běžnou součástí přípravků proti chřipce. Doplňuje vitamin C, který v počátečním stadiu chřipky a nachlazení tělu často chybí.

Dávkování a způsob užití

Dospělí a děti od 15 let užívají 1-2 tablety až 4krát denně. Odstup mezi jednotlivými dávkami je nejméně 4 hodiny. Jedna tableta je vhodná u osob s tělesnou hmotností 34-60 kg, dvě tablety u osob s tělesnou hmotností nad 60 kg. Maximální denní dávka je 8 tablet a minimální odstup mezi jednotlivými dávkami 4 hodiny.

Dospívajícím ve věku 12-15 let podávejte 1 tabletu po 4–6 hodinách, maximálně 6× denně.

Nevhodné pro děti mladší než 12 let a těhotné a kojící ženy.

Příznaky a potíže

Zánět dutin a ucha

Upozornění

Pokud trpíte jinými onemocněními, např. máte vysoký krevní tlak, onemocnění srdce, jater nebo cukrovku, konzultujte užívání přípravku s lékařem. Tablety nekombinujte s alkoholem.

Složení

1 tableta obsahuje: Paracetamolum 500 mg, phenylephrini hydrochloridum 5 mg, coffeinum 25 mg, terpinum hydratum 20 mg, acidum ascorbicum (vitamín C) 30 mg. Dále pomocné látky: kukuřičný škrob, předbobtnalý škrob, mastek, kyselina stearová, povidon, sorbitan draselný, natrium-lauryl-sulfát, oranžová žluť (E110).

Podrobné informace k produktu Coldrex tbl.24


Podobné produkty



Doprava zdarma na sLéky.cz