1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Clavin PLATINUM tob.20

Clavin PLATINUM tob.20
1 572 Kč
skladem > 10 +Pevná a rychlá erekce, intenzivní prožitek a posílení libida, díky obsahu kotvičníku zemního a šafránu setého a navíc s L-argininem a L-citrulinem.

Popis

Clavin® PLATINUM obsahuje galenicky upravenou směs speciálně vybraných účinných látek – STIMULIN®, mj. L-arginin, L-citrulin a také tribulus a crocus, jež mají velmi příznivý účinek na prokrvení penisu a erekci a vyznačují se rychlým nástupem účinku. Účinné složky tohoto doplňku stravy také napomáhají k výraznému zintenzivnění sexuálního prožitku a ke zvýšení libida.

Tribulus terrestris1 má pozitivní vliv na zlepšení erekce, zvýšení sexuální touhy a libida.
Crocus2 posiluje stimulaci libida a zlepšení erekce.

Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci, přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (3,2 mg = 32 % DDD)

Selen přispívá k normální spermatogenezi, přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (24 g = 44 % DDD)

Účinky : 

Spolehlivá erekce1,2

Zintenzivnění sexuálního prožitku1,2

Jedinečné složení příznivě působící na prokrvení penisu a erekci1,2

Nejvyšší obsah účinných látek na podporu erekce na trhu, komplexní spektrum působení přípravku – podpora erekce, posílení libida, zintenzivnění sexuálního prožitku.1,2

Dávkování a způsob užití

U dospělých osob 4 tobolky denně najednou, nejlépe 1 až 12 hodin před pohlavním stykem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

 

Upozornění

K dosažení účinku je nezbytná sexuální stimulace!

Složení

L-arginin monohydrochlorid, 1extrakt z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), L-citrulin, protispékavé látky: talek, stearan hořečnatý; extrakt eleuterokoku ostnitého stand. na obsah glykosidů, extrakt maky stand. na obsah macamidů a macainů, 2extrakt ze šafránu setého (Crocus sativus), zinek (oxid zinečnatý), selen (seleničitan sodný pentahydrát), želatina (tobolka), barviva: oxidy a hydroxidy železa (E172), indičtin (E132), oxid titaničitý (E171).

Podrobné informace k produktu Clavin PLATINUM tob.20


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz