1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Chytrá houba Pythie Bio Plus 5x3g

Chytrá houba Pythie Bio Plus 5x3g
362 Kč
skladem > 10 +Výplachová ústní voda, která příznivě působí v ústní dutině při sklonu k tvorbě aftů, zánětů, bolestí dásní a parodontózy.

Popis

Chytrá houba Pythie Bio Plus je účinná ústní voda, která pomáhá zeslabovat mikrobiální a chemické faktory. Kromě paradentózy bojuje také proti aftům, zánětům a bolestím dásní.

Dávkování a způsob užití

Používejte přípravek tři dny za sebou a po měsíci dva dny nebo dle potřeby.

Tabletu nechte rozpustit ve skleničce s vlažnou vodou (0,1 - 0,2 l). Po přibližně 20 minutách si vzniklým roztokem důkladně vyplachujte ústa alespoň jednu minutu. Poté vyplivněte. Nepolykejte!

Tento postup opakujte, dokud nevypotřebujete veškerý připravený roztok. Ústa si vyplachujte vždy večer po čištění zubů. Doporučuje se 30 minut nejíst a nepít, aby bylo dosaženo maximálního účinku.

Upozornění

Používání tohoto přípravku nenahrazuje pravidelnou hygienu dutiny ústní. Při aplikacích a 24 hodin před a po aplikacích nepoužívejte jiné ústní vody a vyhněte se konzumaci alkoholu. Roztok spotřebujte do 24 hodin od přípravy.

Složení

Kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný, sorbitol, oxid křemičitý, proso seté extrakt, pythium oligandrum, PEG 150, uhličitan sodný a máta klasnatá.

Podrobné informace k produktu Chytrá houba Pythie Bio Plus 5x3g


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz