1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Chytrá houba Pythie Bio Biodeur 3x5g

Chytrá houba Pythie Bio Biodeur 3x5g
466 Kč
skladem > 10 +Biologický přípravek v BIO kvalitě pro péči o pokožku a nehty na nohou se sklonem k plísním, zápachu a potivosti.

Popis

Chytrá houba Pythie Bio Biodeur je biologický přípravek, který je vhodný pro péči o nehty a pokožku na nohách se sklonem k plísním, zápachu a potivosti.

Při aplikace se přípravek dostane i pod nehet, tudíž není třeba nehet pilovat a v žádném případě ani strhávat. Rychle pronikne do buněk plísní, ze kterých si pro sebe získává živiny. Pythium olígandrum je živý organismus, který útočí na plísně a kvasinkové organismy na pokožce nohou a na chodidlech a proniká též pod nehty. Při klinickém testování nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.

Dávkování a způsob užití

Koupel nohou:
Sejměte šestihranný uzávěr a dolijte vlažnou vodou (cca 34 °C), protřepte a suspenzi dále řeďte do 2 – 3 l vlažné vody.
Po dobu 20 – 40 minut omývejte chodidla a meziprstní prostory. Nohy neutírejte a nechte je přirozeně oschnout.
Roztok ponechejte do druhého dne a opakujte omývání nohou (20 - 40 minut), nohy nechte opět  přirozeně oschnout. Poté roztok vylijte.
Po 6 dnech celý postup zopakujte. Po dalších 6 dnech opět zopakujte (Příklad: Po a Út, za týden Po a Út, za týden Po a Út).

Aplikaci nejlépe provádějte večer před spaním. Roztok připravený ke koupeli použijte na i vytření obuvi, nepoužívejte žádné další přípravky k desinfekci bot. Po dobu 12 hodin od jednotlivé aplikace nepoužívejte žádné jiné přípravky k ošetřování pokožky nohou kromě běžné hygieny.

Zábal nehtů:
Sejměte šestihranný uzávěr a dolijte lahvičku vlažnou vodou (cca 34 °C), protřepte a suspenzi dále řeďte do 0,05 litru (na jednu nohu) až 0,1 litru (obě nohy) vlažné vody.
Roztok nalijte na vatu (tampón, gázu; 0,025 litru na jednu nohu), ze které vytvoříte obklad na zabalení nehtů. S dostatečně nasátým obkladem zabalte nehty tak, aby zakryl nehty a byl ve styku i s prsty ze spodní strany.
Na nohu nasaďte mikrotenový sáček, oblečte ponožku a nechte působit přes noc. Ráno obklad sejměte a nechte nohy přirozeně oschnout.
Roztok ponechejte do druhého dne a zábal zopakujte (1 ampulka vystačí na 2 dny).
Za 2 – 4 týdny celý postup zopakujte (připravte si nový roztok a 2 následující dny po sobě proveďte zábal). Za další 2 – 4 týdny opět zopakujte. (Příklad:  Po – Út, za dva týdny až měsíc Po – Út, za dva týdny až měsíc Po – Út).

Na vytření obuvi použijte zbytek roztoku, který zůstane v nádobě, ve které přípravek připravujete. Nepoužívejte žádné další přípravky k desinfekci bot. Po dobu aplikací nepoužívejte žádné další přípravky k ošetřování pokožky nohou a nehtů kromě běžné hygieny. Nehty před aplikacemi neodlakujte a 24 hodin po aplikaci nelakujte.

Příznaky a potíže

Mykóza, plíseň nohou a nehtů

Složení

Silica, (BlO) Zea mays extrakt, + Pythium oligandrum.

Podrobné informace k produktu Chytrá houba Pythie Bio Biodeur 3x5g


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz