1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Chytrá houba Pythie Biodeur deodorant prášek 3x1g

Chytrá houba Pythie Biodeur deodorant prášek 3x1g
370 Kč
skladem > 10 +Deodorant na nohy ve formě prášku, který účinně omezuje pocení, rozvoj kvasinek a mykóz a odstraňuje zápach.

Popis

Biodeur deodorant v prášku je vhodný k péči o nehty nohou náchylné k plísním a o pokožku nohou se sklonem k plísním, zápachu a potivosti.

Přípravek obsahuje mikroorganismus Pythium oligandrum (chytrá houba), který proniká do buněk plísní a kvasinek, čerpá z nich živiny pro svou vlastní výživu a tím je postupně zcela vytlačuje z míst, kde se usídlily (pokožka, nehty, meziprstní prostory). Jakmile chytrá houba parazita (plísně, kvasinky) vyčerpá a vytlačí, mizí z dané lokality, neboť lidské tělo pro ni není přirozené prostředí a není schopna se v tomto prostředí adaptovat a uvolňuje tím prostor pro znovuosídlení tzv. normální mikroflórou.

Dávkování a způsob užití

Zásah proti pachovým symptomům, hidrotickým stavům, kvasinkám a dermatofytickým houbám napokožce a v meziprstí:
Ampulku propíchneme víčkem a otvorem nasajeme vlažnou vodu, protřepeme a suspenzi dále ředíme do 2–3 l vlažné vody. (Obsah sáčku rozmícháme v malém množství vlažné vody a dále ředíme do 2–3 litrů vlažné vody). Po dobu 20–40 minut omýváme chodidla a meziprstní prostory (čím delší doba koupele, tím zřetelnější účinek). Nohy neutíráme a necháme přirozeně zaschnout. V roztoku namočíme tampón a vytřeme nošenou obuv. Roztok ponecháme do druhého dne a postup opakujeme, pak roztok vylijeme. Po šesti dnech celou proceduru opakujeme. Po dalších šesti dnech opět zopakujeme.

Zásah proti rozvinuté onychomykóze:
Ampulku propíchneme víčkem a otvorem nasajeme vlažnou vodu, protřepeme a suspenzi dále ředíme do 0,05 litru vlažné vody. (Obsah sáčku rozmícháme v 0,05 litru vlažné vody). Zahuštěnou suspenzi nalijeme na vatu (tampón, gázu, z které vytvoříme obklad na zabalení nehtů) a s dostatečně nasátou suspenzí (0,025 litru na jednu nohu či ruku) zabalíme nehty. Obklad přiložíme tak, aby byl ve styku i s prsty ze spodní strany. Na nohu (ruku) nasadíme mikrotenový sáček a  necháme působit po dobu noci.

Postup opakujeme po dobu dvou dnů po sobě následujících (na dva dny 1 ampulka )
za dva týdny opakujeme. Za další dva týdny opět postup zopakujeme.

Aplikaci je nejlépe provádět večer před spaním.

Příznaky a potíže

Mykóza, plíseň nohou a nehtůPocení, zápach nohou

Upozornění

Po úspěšných aplikacích dochází v některých případech k rozpadu napadených částí nehtu! Od nehtového lůžka však odrůstá zdravý nehet.

Na vytření obuvi se používá zbytek rozředěné suspenze, který zůstane v nádobě, kde přípravek připravujeme. Po dobu aplikace nepoužíváme jiné přípravky k ošetřování nohou.

Složení

Pythium oligandrum (chytrá houba).

Podrobné informace k produktu Chytrá houba Pythie Biodeur deodorant prášek 3x1g


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz