1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Cemio Kamzík cps.60 New 2022

Cemio Kamzík cps.60 New 2022
343 Kč
skladem > 10 +Cemio Kamzík je nyní 2 × silnější.

Popis

Cemio Kamzík New je doplněk stravy s obsahem speciální kombinace čistého kolagenu I a II ve špičkové kvalitě CollPure, která poskytuje maximální čistotu a originální původ látek, a vitaminu C. Neobsahuje žádné další příměsi ani umělá barviva.

Kolagen typu I je přítomný ve šlachách, vazech a kostech, kde vytváří poměrně silná vlákna. Ta se dále spojují do objemných vláknitých svazků (princip provazu), protože vazy a šlachy musí vydržet silný tlak. Je nejrozšířenějším typem kolagenu a vyskytuje se také v pokožce.

Kolagen typu II se nejvíce vyskytuje v chrupavce. Zde naopak vytváří husté prostorové sítě z velmi tenkých vláken, protože chrupavka je namáhána především tlakem ve všech směrech. Drží chrupavku pohromadě a zajišťuje její pevnost a odolnost.

Vitamin C je nepostradatelnou látkou pro správnou tvorbu kolagenu v organismu.

Přípravek je určen pro:

  • fyzicky těžce pracující lidé
  • aktivní i rekreační sportovci
  • lidé s nadváhou
  • starší lidé
  • starší děti a dospívající mládež v období růstu

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 tobolku denně kdykoliv během dne a zapijte dostatečným množstvím vody. Přípravek užívejte minimálně 2 měsíce a kúru opakujte několikrát do roka. Pro dosažení optimálního efektu je vhodné užívat přípravek trvale.

Přípravek není určen pro děti do 3 let věku. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat.

Příznaky a potíže

Klouby TOP10

Složení

1 kapsle obsahuje: nativní kolagen NC I 32 mg, nativní kolagen NC II 40 µg, vitamin C 20 mg (25 % RVH*) a dále pomocné látky: nosič (sójový olej, včelí vosk), obal kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda), emulgátor (sójový lecitin), barvivo (oxid titaničitý, oxid železitý, karamel, hlinitokřemičitan draselný)

*RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

Podrobné informace k produktu Cemio Kamzík cps.60 New 2022Doprava zdarma na sLéky.cz