1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Cemio Kamzík cps.60+30 Léto 2020 ČR/SK

Cemio Kamzík cps.60+30 Léto 2020 ČR/SK

Momentálně nedostupné
 

Zesílená dávka kolagenu!

Popis

Cemio KAMZÍK® je přípravek, který jako jediný v ČR obsahuje zesílenou dávku čistého kolagenu I a II a vitamínu C. Kolagen nové generace v kvalitě CollPure® zajišťuje maximální čistotu a originální původ látek. Kolagen typu I je přítomen v kostech, šlachách a vazech. Kolagen typu II se nejvíce vyskytuje v chrupavce.  Je vhodný pro všechny, kteří chtějí správně pečovat o svůj pohybový aparát, zejména pro lidi s nadměrně zatěžovanými klouby (těžce pracující, aktivní i rekreační sportovci, lidé s nadváhou), pro starší lidi, starší děti a dospívající mládež v období růstu. Vitamín C je nepostradatelnou látkou pro správnou tvorbu kolagenu v organismu.

Neobsahuje žádné další příměsi ani umělá barviva.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 tobolku denně kdykoliv během dne a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek užívejte minimálně 2 měsíce. Kúru opakujte několikrát do roka. Pro dosažení optimálního efektu je vhodné užívat přípravek trvale.

Přípravek není určen pro děti do 3 let.

Složení

Jedna kapsle obsahuje nativní kolagen typu I 16 mg, nativní kolagen typu II 20 µg, vitamin C 20 mg (25 % RVH*) a dále pomocné látky: sójový olej, včelí vosk, sójový lecitin (emulgátor), barvivo (oxid titaničitý, oxid železitý, karamel, hlinitokřemičitan draselný)

*RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

Kapsle neobsahují cukr, laktózu a lepek.

Podrobné informace k produktu Cemio Kamzík cps.60+30 Léto 2020 ČR/SKDoprava zdarma na sLéky.cz