1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Celaskon Long Effect 500mg cps.pro.60

Celaskon Long Effect 500mg cps.pro.60
196 Kč Sleva 15%
Původní cena
231 Kč
Ušetříte
-35 Kč / 15 %
skladem > 10 +Vysoká dávka vitamínu C pro posílení imunitního systému.

Popis

Celaskon Long Effect je léčivý přípravek, který se užívá při předcházení a léčbě nedostatku vitamínu C, nejčastěji při jeho zvýšené potřebě v období infekčních onemocnění.

Vitamin C plní v organismu řadu důležitých funkcí. Je důležitý pro normální funkci imunitního a nervového systému, pro podporu imunitního systému během a po fyzickém cvičení, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, snižuje míru únavy a vyčerpání, podporuje energetický metsbolismus a je důležitý pro růst a udržování zdravých kostí, zubů, dásní, vaziva a krevních cév a pro vstřebávání železa. Zvýšenou potřebu vitamínu C mají i těhotné a kojící ženy, děti v období růstu, lidé s nadměrnou fyzickou a psychickou zátěží, v rekonvalescenci po infekčních onemocněních, úrazech nebo po operacích. Z přípravku Celaskon long effect se uvolňuje vitamín C postupně v průběhu 8-12 hodin. 

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1×denně 1 tobolku a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Nevhodné pro děti do 3 let.

Příznaky a potíže

Chřipka a nachlazeníImunita (obranyschopnost)

Složení

1 tobolka s prodlouženým uvolňováním obsahuje: Acidum ascorbicum (Vitamin C) 500 mg. Pomocné látky: zrněný cukr (obsahuje sacharózu a kukuřičný škrob), šelak, kyselinu vinnou, mastek, želatinu, oranžovou žluť (E110), oxid titaničitý (E171)

Podrobné informace k produktu Celaskon Long Effect 500mg cps.pro.60Doprava zdarma na sLéky.cz