1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Celaskon 500 Mg červený Pomeranč 500mg Tbl Eff 20

Celaskon 500 Mg červený Pomeranč 500mg Tbl Eff 20
107 Kč Sleva 15%
Původní cena
126 Kč
Ušetříte
-19 Kč / 15 %
skladem > 10 +Vysoká dávka vitamínu C pro posílení imunitního systému.

 

Popis

Celaskon Červený pomeranč je léčivý přípravek, který se užívá při předcházení a léčbě nedostatku vitamínu C, nejčastěji při jeho zvýšené potřebě v období infekčních onemocnění.

Vitamin C plní v organismu řadu důležitých funkcí. Je důležitý pro normální funkci imunitního a nervového systému, pro podporu imunitního systému během a po fyzickém cvičení, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, snižuje míru únavy a vyčerpání, podporuje energetický metsbolismus a je důležitý pro růst a udržování zdravých kostí, zubů, dásní, vaziva a krevních cév a pro vstřebávání železa. Zvýšenou potřebu vitamínu C mají i těhotné a kojící ženy, děti v období růstu, lidé s nadměrnou fyzickou a psychickou zátěží, v rekonvalescenci po infekčních onemocněních, úrazech nebo po operacích.

Dávkování a způsob užití

Užívejte denně 1 tabletu. Nechte ji rozpustit ve sklednici vody a vypijte.

Nevhodné pro děti do 3 let věku.

Příznaky a potíže

Chřipka a nachlazeníImunita (obranyschopnost)

Složení

Jedna šumivá tableta obsahuje: acidum ascorbicum (Vitamin C) 500 mg. Pomocné látky: kyselina citronová, sorbitol, hydrogenuhličitan sodný, laktóza, pomerančové aroma v prášku, makrogol 6000, draselná sůl acesulfamu, červeň allura AC.

Podrobné informace k produktu Celaskon 500 Mg červený Pomeranč 500mg Tbl Eff 20Doprava zdarma na sLéky.cz