1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Capissan forte jemný šampon proti vším 200ml

Capissan forte jemný šampon proti vším 200ml
  • Capissan forte jemný šampon proti vším 200ml

327 Kč
skladem > 10 +Pro zvýšenou hygienu při výskytu vší. Denní užití přípravku navodí účinnou koncentraci všech účinných složek, které zůstanou ve vlasech i vlasové pokožce rozpuštěny v míře dostatečné pro eliminaci parazitů i jejich odpuzování do doby další aplikace.

Popis

CAPISSAN FORTE je vhodné používat při výskytu vši dětské. Denní užití přípravku navodí účinnou koncentraci všech účinných složek, které zůstanou ve vlasech i vlasové pokožce rozpuštěny v míře dostatečné pro eliminaci parazitů i jejich odpuzování do doby další aplikace přípravku.

Rostlinné extrakty a silice působí i proti nadměrné tvorbě lupů a pomáhají udržet ve vlasové části pouze žádoucí mikroflóru.
Odborníky bylo prokázáno, že právě látky přírodního původu mají v boji proti vším velký účinek, protože na rozdíl od látek syntetických na ně u parazitů nevzniká odolnost a jejich účinnost tak ani při dlouhodobém a opakovaném použití neklesá. Z těchto důvodů lze CAPISSAN FORTE – JEMNÝ ŠAMPON doporučit jako přípravek první volby v boji s nepříjemnými parazity, ke kterým veš dětská  patří.

Podrobné informace k produktu Capissan forte jemný šampon proti vším 200ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz