1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Cannaderm Robátko zklidňující krém pH 4,7 50g

Cannaderm Robátko zklidňující krém pH 4,7 50g
192 Kč Sleva 4%
Původní cena
199 Kč
Ušetříte
-7 Kč / 4 %
skladem 8 +Zklidňující péče o svědivou, citlivou nebo zarudlou pokožku při projevech ekzému.

Popis

Cannaderm Robátko je zklidňující krém pro lokální ošetřování svědivých míst na pokožce dětí nebo dospělých s velmi citlivou pokožkou. Přírodní receptura krému s mírně kyselým pH je vhodná i pro nejmenší děti. Snadno se roztírá a rychle zmírňuje projevy svědění, pálení, zarudnutí pokožky. Ideální krém pro doplňkovou péči při akutních problémech se svěděním kůže, při projevech atopického ekzému, štípnutí hmyzem, kopřivce apod. Používejte pouze pro místní ošetření svědící pokožky, několikrát denně dle potřeby, až do odeznění problému.

Účinné látky: bioaktivní konopný olej, zinek, ocet, měsíček.

Svědící, citlivou pokožku umyjte vlažnou vodou a jemnou mycí pěnou Robátko. Po umytí svědící místa jemně osušte a vetřete malé množství zklidňujicího krému. Obvykle dochází díky jemně kyselému pH krému a obsaženému zinku k rychlému ústupu svědění i případného zčervenání pokožky. Zklidňujicí krém se sníženým pH používejte pouze a jenom pro místní ošetření svědící pokožky např. při projevech atopického ekzému, štípnutí hmyzem, kopřivce apod. Pro ošetřování ostatní pokožky těla i obličeje zvolte vhodné kosmetické přípravky bez sníženého pH, např. z řady robátko nebo natura. Při projevech atopického ekzému doporučujeme zejména robátko emoliens a regeMa balzám.

Dávkování a způsob užití

Krém jemně vetřete pouze na místa se svědící nebo ekzematickou pokožkou. Používejte podle potřeby i několikrát denně do odeznění problému. Pro rychlejší zklidnění doporučujeme svědící pokožku umýt před aplikací krému mycí pěnou Robátko.

Příznaky a potíže

Citlivá pokožkaPodrážděná intolerantní pokožkaReaktivní pleť se sklonem k červenáníSvědění

Složení

Aqua, Cannabis Sativa Seed Oil, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycerin, Tocopherol, Glyceryl Stearate, Panthenol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Cetyl Alcohol, Acetum, Cannabis Sativa Seed Extract, p-Anisic Acid, Lonicera Caprifolium Flower Extract, Lonicera Japonica Flower Extract, Xanthan Gum, Calcium Pantothenate, Calendula Officinalis Extract, Lecithin.

Podrobné informace k produktu Cannaderm Robátko zklidňující krém pH 4,7 50g


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz