search
1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR

Cannaderm Robátko ochranný (dříve zimní) krém 50g

Cannaderm Robátko ochranný (dříve zimní) krém 50g
  • Cannaderm Robátko ochranný (dříve zimní) krém 50g

NOVÉ robátko ochranný krém s OF v tubě 50 ml je inovovaný oblíbený zimní krém robátko. Tentokráte ovšem v BIO kvalitě a jako CERTIFIKOVANÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA.

166 Kč Sleva 16%
Původní cena
197 Kč
Ušetříte
-31 Kč / 16 %
skladem 2 +Popis

Ochranný krém s přidaným minerálním UV filtrem pro celodenní péči o pokožku dětí a dospělých s velmi citlivou pokožkou v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Přírodní receptura krému bez obsahu vody vyhovuje i pro nejmenší děti. Obsažené účinné látky aktivně chrání pokožku a zabraňují jejímu vysychání a podráždění. Pokožka je ihned po aplikaci krému vláčnější, jemnější a vytvořený lipidový film ji perfektně chrání před nepřízní počasí, chladem, větrem a působením vlhkosti. Krém je ideální např. pro ošetřování okolí úst, které chrání před působením slin a vznikem lišejů (při cucání dudlíku, lahviček, hraček apod.).

Krém není určen jako přípravek na opalování!

Účinné látky: bioaktivní konopný olej, máslovník, zinek, levandule.

Citlivou dětskou pokožku vždy myjte co nejšetrněji, nejlépe mycí pěnou nebo mýdlem robátko, intimní partie umývejte speciální dětskou emulzí pro intimní hygienu. Po koupeli vetřete do pokožky celého těla dětský olej nebo dětské mléko. Zvlášť ošetřete speciálními krémy namáhaná místa pokožky v plenkové oblasti a suché, drsné plochy při projevech atopického ekzému. Na obličej doporučujeme používat dětský krém nebo ochranný krém robátko při pobytu v nepříznivých klimatických podmínkách (chladno, vítr, déšť). U malých dětí věnujte zvýšenou pozornost okolí úst, kde působí vlhkost a sliny - ošetřete je bezvodým ochranným krémem robátko. Již vzniklé afekce kolem úst (lišej, zarudnutí, prasklinky) ošetřete novým balzámem regeMa. Vždy chraňte citlivou dětskou pokožku před působením slunce a UV zářením. Malé děti nevystavujte přímému slunci, pokožku chraňte oděvěm a nechráněné části pomocí opalovacího mléka s vysokým stupněm ochrany a minerálními UV filtry.

Příznaky a potíže

Citlivá pokožkaOchrana proti chladu a větru

Podrobné informace k produktu Cannaderm Robátko ochranný (dříve zimní) krém 50g


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz