1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Cannaderm Natura lázeňské mýdlo s rašelinou 80g

Cannaderm Natura lázeňské mýdlo s rašelinou 80g
117 Kč
skladem 4 +Přírodní lázeňské mýdlo s obsahem vysoce kvalitního konopného oleje a rašeliny.

Popis

Cannaderm Natura je lázeňské mýdlo s rašelinou pro důkladné, ale velmi šetrné odstranění nečistot a svrchních odumřelých buněk z pokožky těla během koupele.

Přírodní receptura obsahuje šetrné mycí složky a vysoký podíl suché rašeliny, jejíž částečky působí během koupele jako jemný peeling. Pokožka je po koupeli dokonale čistá, hladká a dobře tonizovaná díky zvýšenému příjmu konopných lipidů a huminových kyselin z rašeliny. Přidaný rozmarýnový olej působí při koupeli nejen na prokrvení pokožky,ale i aromaterape­uticky na uvolnění a zmírnění napětí a stresu.

Výhradně pro mytí dospělé pokožky, pro děti jsou veškeré peelingy nevhodné!

Částečky sušené rašeliny se při napěnění mýdla dostávají s pěnou na pokožku a při mytí (tedy roztírání pěny po mokré pokožce) dochází k odstraňování odumřelých buněk z povrchu pokožky. Výsledný efekt je závislý na použitém množství pěny a síle přítlaku a také na tom, zda je pro mytí používána jen mýdlová pěna nebo pěna na mycí houbě či žínce.

Lázeňské mýdlo s rašelinou nabízí jemnější formu peelingu – částice rašeliny v mýdlové pěně jsou skutečně jemné, drobné a relativně měkčí – a dá se použít pro koupel ve vaně i ve sprše. Pro peeling obličeje pomocí mýdla s rašelinou doporučujeme nejprve odzkoušet citlivost pokožky a vyvarovat se aplikace kolem očí. Lázeňské mýdlo s rašelinou by mohlo být velmi prospěšné pro osoby s projevy akné na hrudníku či zádech.

Lázeňské mýdlo je vhodné pro mytí pokožky dospělých, zejména při únavě, námaze a stresu působí také jeho aromaterapetická složka. Po koupeli vetřete do pokožky celého těla vyživující tělové mléko.

Po koupeli je třeba celé tělo důkladně opláchnout čistou vodou! Rovněž opláchněte i vanu či sprchový kout a mycí žínku, rašelina je velmi tmavá a může na sanitární keramice či na textiliích zanechávat nevzhledné tmavé skvrny. Čerstvě po umytí však není žádný problém rašelinu z vany, sprchového koutu či žínky beze zbytku opláchnout.

Dávkování a způsob užití

Při mytí napěňte mýdlo a jemnými krouživými pohyby rozetřete mýdlovou pěnu po vlhké pokožce. Poté důkladně opláchněte čistou vodou.

Příznaky a potíže

Mytí a sprchování (sprchové gely, mýdla a koupele)

Složení

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Sodium Citrate, Cannabis Sativa Seed Oil, Peat Extract, Cymbopogon Citratus Oil, Rosmarinus Officinalis Oil.

Podrobné informace k produktu Cannaderm Natura lázeňské mýdlo s rašelinou 80g


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz