1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Caniverm perorální pasta 10ml

Caniverm perorální pasta 10ml
279 Kč Sleva 3%
Původní cena
288 Kč
Ušetříte
-9 Kč / 3 %
skladem > 10 +Antiparazitární přípravek proti nejčastějším helmintům psů a koček - škrkavkám, tenkohlavcům, měchovcům, tasemnicím a měchožilům.

Popis

Caniverm perorální pasta je nový antiparazitární přípravek proti nejčastějším helmintům psů a koček – škrkavkám, tenkohlavcům, měchovcům, tasemnicím a měchožilům

  • antiparazitární perorální pasta s velmi širokým spektrem působení proti nejčastějším helmintům psů a koček – škrkavkám. tenkohlavcům, měchovcům, tasemnicím a měchožilům
  • ochucená pasta určená pro přímou aplikaci do dutiny ústní nebo v krmivu
  • mláďata i dospělá zvířata CANIVERM pastu velmi dobře tolerují
  • aplikace přípravku je možná u březích a kojících zvířat, u štěňat a koťat ve věku od 3 týdnů

 

Dávkování a způsob užití

Doporučené dávkování pro psy: 0,5 ml pasty na 0,5-2 kg ž. hm., 1 ml pasty na 2,1-5 kg ž. hm. a dále 1 ml pasty na každých 5 kg ž. hm.

Doporučené dávkování pro kočky: 0,5 ml pasty na 0,5-2 kg ž. hm., 1 ml pasty na 2,1-5 kg ž. hm.

Před aplikací se ujistěte, že zvíře nemá v tlamě žádné zbytky potravy. Odstraňte uzávěr aplikátoru, vložte jej do tlamy a pastu naneste na kořen jazyka. Poté ihned na několik vteřin zvedněte hlavu zvířete a zkontrolujte, zda zvíře dávku spolklo. Nepodávejte současne s mléčnou potravou. Dávka se podává jednorázově. U mláďat se doporučuje odčervovat od 3. do 12. týdne stáří jednorázově v intervalu 3 týdnu a pak pravidělně každé 3 měsíce.

Příznaky a potíže

Paraziti

Složení

1 ml pasty obsahuje: Fenbendazolum 75 mg, Pyranteli embonas 72 mg a Paraziquantelum 25 mg. Pomocná látká Butylhydroxyanisol 0,2 mg.

Podrobné informace k produktu Caniverm perorální pasta 10ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz