1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

CANEZIN spray 100 ml

CANEZIN spray 100 ml
125 Kč
skladem > 10 +Zdravotnický prostředek s antimykotickým a antibakteriálním účinkem do obuvi i na nohy.

Popis

CANEZIN je zdravotnický prostředek ve spreji s antimykotickým a antibakteriálním účinkem, který omezuje nadměrné pocení a nepříjemný zápach nohou a obuv udržuje mikrobiálně čistou. V místě aplikace vytváří nepříznivé podmínky pro růst a množení bakterií, kvasinek i plísní, při pravidelném používání funguje také jako součást účinné prevence proti opakovanému návratu infekce kůže v oblasti nohou a nehtů.

CANEZIN je určený k zevnímu použití, k lokální aplikaci na chodidla, nehty, mezi prsty nohou, na ponožky a na stélku obuvi jako doplňkový prostředek prevence a léčby kvasinkových a plísňových infekcí kůže nohou a nehtů.

Aktivními složkami jsou speciální směs levandulové, rozmarýnové, peprmintové, hřebíčkové, řebříčkové, šalvějové a tea tree silice, polyhexamethylenbiguanid hydrochlorid, ethylhexylglycerin, kaprylhydroxámová kyselina a ethanol.

 

Proti plísním a kvasinkám rozmarýnová silice, polyhexamethylenbiguanid hydrochlorid, kaprylhydroxámová kyselina

Proti bakteriím hřebíčková, řebříčková, šalvějová a tea tree silice

Proti zápachu levandulová silice, ethylhexylglycerin

Proti svědění a podráždění kůže peprmintová silice, ethanol

Dávkování a způsob užití

Aplikace do obuvi: Po vyzutí nastříkejte spray (1-2krát denně) na stélku a po celé vnitřní ploše bot, nechejte volně zaschnout a působit (minimálně 10 minut). Lze aplikovat shodným způsobem také na ponožky.

Aplikace na nohy: Spray nastříkejte v tenké vrstvě minimálně 1-2krát denně na umytá a osušená chodidla, mezi roztažené prsty nohou a na nehty. Nechejte volně zaschnout a působit. Nepřekračujte 4 aplikace denně na stejné místo kůže. Aplikujte při prvním výskytu obtíží a asi týden po jejich odeznění. Při preventivní aplikaci v případě zvýšeného rizika infekce (návštěva hotelu, bazénu, tělocvičny, sauny, lázní, rehabilitace, posilovny a podobně) aplikujte 1krát denně

Příznaky a potíže

Pocení, zápach nohou

Složení

Aqua, Ethanol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexylglycerin, Caprylhydroxamic Acid, Methylpropanediol, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Exctract, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Eugenia Caryophyllus Oil, Achillea Millefolium Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Salvia Officinalis Oil, Polyaminopropyl Biguanide Hydrochloride.

Podrobné informace k produktu CANEZIN spray 100 mlDoprava zdarma na sLéky.cz