1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Canesten krém 20g

Canesten krém 20g
158 Kč
skladem > 10 +Léčivý přípravek používající se k místní léčbě plísňových a kvasinkových infekcí kůže v různých místech a rovněž k léčbě zevních zánětů pochvy u žen či zánětů žaludu u mužů.

Popis

Léčivý přípravek Canesten krém obsahuje léčivou látku klotrimazol, která patří do skupiny léčiv proti houbovitým, plísňovým a kvasinkovým onemocněním, tzv. antimykotik.

Canesten krém používají dospělí a děti od věku 2 let k léčbě kožních a slizničních infekcí, které jsou způsobeny kvasinkami, plísněmi a některými bakteriemi.

Tyto infekce se mohou projevovat zčervenáním, svěděním, někdy i olupováním kůže, případně může dojít i k bolestivým prasklinám kůže, zejména na nohou.

Dávkování a způsob užití

Pokud lékař neurčí jinak, nanáší se Canesten krém 2 až 3 krát denně na postižená místa v tenké vrstvě (obvykle postačí asi půl centimetru krému na plochu o velikosti dlaně).

Pro plný účinek je nezbytné v léčení pokračovat ještě alespoň 2 týdny po vymizení průvodních příznaků nemoci (např. svědění).

Přípravek není určen pro děti do 2 let věku. Těhotné ženy v 1. trimestru a kojící ženy by přípravek používat neměly; v případě nutnosti léčby má být kojení přerušeno.

Příznaky a potíže

Cestování, lékárnička na cestyMykóza, plíseň nohou a nehtů

Složení

1 gram krému obsahuje: clotrimazolum 10 mg. Pomocné látky: sorbitan-stearát, polysorbát 60, vorvaňovina, cetylstearylalkohol, oktyldodekanol, benzylalkohol, čištěná voda.

Podrobné informace k produktu Canesten krém 20g


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz